Spor programlarındaki en uyuz olduğunuz kişi kimdir?

Bir sürü spor programı var bunların çoğu geyik amaçlı toplanıyorlar sizin düşüncenize göre bunların arasındaki en uyuz olduğunuz kişi kimdir? ben bir kaç isim yazacağım ama benim unuttuğum kişiler olabilir sizde yorum olarak ekleyeblirsiniz

• Rasim Ozan Kütahyalı
    33% (2)45% (5)41% (7)Oy Ver
  • Erman Toroğlu
    17% (1)9% (1)12% (2)Oy Ver
  • Ahmet Çakar
    17% (1)27% (3)24% (4)Oy Ver
  • Sinan Engin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Telegol programının tamamı :))
    33% (2)19% (2)23% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet Çakar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rasim Ozan Kütahyalı'nın alakasını bilmiyorum...

Telegol'deki herkes...

Bir de son zamanlarda kraldan çok kralcı olduğu için Güntekin Onay...

1|0
    0|0
  • Ahmet Çakar.

1|0
    0|0
  • Ahmet Çakır Rıdvan Dilmen Sergen Yalçın ve Rasim Ozan Kütahyalı...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• rıdvan dilmeni koymadığına göre fenerbahçelisin. cevabımı bi örnekle veriyim. musleranın penaltı kullanmasını bile kıskanan rıdvan dilmen

1|0
    0|0
    • sorumu yanlış değerlenidiyorsun bn bütün türkiyenin uyuz olduğu kişileri yazdım rıdvana sadece gs lılar uyuz oluyor ben fenerbahçeliliğimi göstermek istesem hakan şükürü hakan ünsalı bütün gs lıları yazardım buraya sonuçta bende onlara uyuz oluyorum hepsine

• o zaman rıvanla hakan şükürü koy şıklara sonucu herkes görsün

• sen soru açarsan eklersin şıklarına

• ömer cavuşoglu

0|0
    0|0
    • kollektif futbolu sahaya yansıttığın zaman başarılı olursun :))))

• Fanatik Galatasaraylı olmama rağmen Rasim ozan kütahyalıya çok gıcığım.Rasimden sonrada sinan engine

0|0
    0|0
  • dün akşam neydi öyle gene yan. tüm kanallar işgal altındaydı.

0|0
    0|0
  • spor programı izleyip uyuz olacağıma izlemem. izlemesem ne kaybedeceğim hem? çok müthiş futbol analizi mi yapıyorlar?

0|0
    0|0
  • Serhat Ulueren,Erman Toroğlu,Ahmet Çakar,ROK,M.Yalansu

0|1
    0|0
  • Rıdvan dilmen niye yok:D

1|0
    0|0
    • farkettiysen hakan şükür vede sergende yok :))

• Kral zaten bıraktı diye biliyorum yorumculuğu. Sergen yalnız iyi konuşuyor bence. Neyse onu söylüyor yani. Yalnız Rıdvan dilmen'in yorum yaparken objektif olamıyorum demesinden sonra bakış açım değişti ona karşı.

• hakanı geçenlerde gördüm gibi ama eski bir programda olabilir demek istediğim genelde objektif yorum yapmıyorlar o yüzden onları yazmadım kim ne derse desin herkez kendi takımının hakkını biraz daha fazla koruyor ama yinede onlar futbolla alaklaı yorum yapıyorlar benim bu şıklarda yazdıklarım bildiğin şarlatan yahu:D

• maç bittikten sora 2-3 saat maçı konuşan adamların hepsi dengesiz.

1|0
    0|0
  • Adını bilmiyorum da, ligtv'de bir Fenerli var, ona sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • RIDO RIDO onu unutma sıklarda

0|0
    0|0
    • rıdvana siz gs olduğunuz için uyuz oluyorsunuz ama bu şıklardakilere bütün türkiye uyuz oluyor o yüzden rıdvanlar hakanlar sergenler yok şıklarda

• objektıf olursak hamı mutıs yorumlar yaptı yapmayın yahu...fener hakkında tek kotu kelıme konusmadı kı adam

• yok arkadaş devrenin sonunda o keleciye yapılan faulde stochu suçladı halbuki stoch kaleci topu eline alsın diye koşarak gitti oraya yorumları dinlwersen nerdeyse olayları çıkaran adam olarak ilan etti bu işte objektif bir yorum değildi kalecinin orda hiç mi suçu yoktu ağzını bile açmadı kaleciye

• Telegol programında futboldan çok başka şeyler var arada epey komik oluyorlar

0|0
    0|0
  • sergen hariç alayını at çöpe

0|0
    0|0
  • Telegol programının tamamı.

Adamlar cacık bile yaptılar programda yahu. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...