Klozet kapağını bile aldı

20 yasında elti derdi çekiyorum ewime renkli poşet alsam alıyor ewi badana yapıyoruz onlarda yapıyo oğlum 1 yaşında odasını aldık onlarda salonlarını yeniledi klozet kapağı almıştım desenli düsenli ondan bile aldılar aramızda 16 yaş war niye benimle inatlaşıyosun be kadın herseımız aynı olmak zorunda mı üzülmesin özenmesin diye saçını yaparım makyaj yaparım yinede wazgeçiremedim şu huyundan alt katta oturuyo napiçam ben ya solesem niye böyle diye walla kawga çıkar eşimle kötü olurum

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• aşağılık duygusu vardır belki. çıkar bir gun. neden olduğu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aynı benim dayımların eşleride böyleydiler en sonunda başka yere taşındı büyük dayımlar şuan sıkıntı yok aynı yerde oturmayın bence

0|0
    0|0
    • zaten oturmuyoduk saolsun esim coook sewersin agbisini dibinden ayiramadim

• valla iflasa gider bunu sonu allahtan sen inatlaşmıyorsun bizimkiler birbirlerine inat yapıyorlardı :D

• çok saçma bir şey yapsana eve bakalım o da yapacak mı :)

0|0
    0|0
  • vah vahhh kötü bi durum kaynana dırdırı elti dırdırı dırdır ha dırdır en iyisi sen taşın başka yere anca öyle son bulur dırdır dırdır

0|0
    0|0
    • hayir kaynanamla gorumcem 10 numara insanlar cok sewiyorum onlari eltimide cok sewiyorumda ara bir bole sinirleniyorum

• e o zaman sakin ol canım sevgi varsa saygıda vardır bu durumda sen büyütme konuyu

• ctrl+c ctrl+v nin günümüz versiyonu eltin =))

Allah sabır versin :))

0|0
    0|0
  • ahahaha onda var bende niye yok, benim neyim eksik hesabı :))

0|0
    0|0
  • Anlaşılan baya baya kıskanıyor seni.

0|0
    0|0
    • kiskanmasin iyilikle soylesin yardim ederim ama gizli gizli her yaptigimi yapip sonra da seyy denk geldi demesine sinir oluyrm yoksa cok iyi biri aslinda ama..ole yani.

• Hehehe:) Bir de öyle mi diyor denk geldi diye?

• 20 yasindasin ve evli zziiiiihhh bu ne beee? hemde 1 yasinda cocuk var ohhhh !

alkislar gelsin hanim efendiye

0|0
    1|4
  • klozet farklımı hafız

0|0
    0|0
  • "oglum 1 yasinda odasini aldik onlarda salonlarini yeniledi "

demekki seninle inatlaşmıyormuş, öyle olsa, o da cocugunun odasını yenilerdi. sen kendi işine bak, kuruntulara, takıntılara gelme, kıskançlık yapma. evliliğine zarar verirsin.

1|0
    0|0
    • sonucta bisey yapiyo altta kalmamak icin demi ?

• senle inatlaşmıyordur. öyle olsa, cocugununkini değiştirir. sen kendi işine bak. başkalarına takma.

ne kadar saçma sapan şeylere takıyo, bu kadın milleti yaa. başka derdin yokmu senin.

• Bulgar göçmeni mi eltin?

0|0
    0|0
  • "W" harfi yerine "V" harfi kullanmayı denediğin zaman belki şirinleri görebilirsin.!

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• niye dert olsun ki? malla mülkle mi ayrı insanlar olacaksınız? bırak eşyalarınız aynı olsun, yaşadığınız hayat birbirinden bağımsız ve farklı sonuçta.

böyle küçük şeyleri dert ederek çekilmez bu hayat, salla gitsin.

0|0
    0|0
    • hayir ama dusunsene etrafinda kasiyla gozuyle herseyiyle senin gibi olmaya calisan bi insan bazen bunaliyorum ya haklisin da..

• e ne güzel, örnek alınası bir insanmışsın onun için. yüreğini karartma da her şeyinle örnek bir insan olmaya devam et işte.

• Demekki senin zevkini begeniorki aynisini yapior..tabi hos değil ama yinede olaya olumlu tarafindan bak

0|1
    0|0
  • dikkat et kocanı da almaya kalkmasın :D

0|2
    0|0
  • 1 liralık bi şey alıyosan ona 10 liraymış, bilmem ne markaymış da her yerde bulunamıyomuş, bi tek sen de ve x holding sahibinde varmış gibi bahset

elbet yakın zamanda gücü tükenecektir

0|0
    0|0
    • oyle bi sansim yok canim ya y disindayiz biz neyi nerden aldigini saklama sansin asla yokm bnde turkieye gidince birsuru alip satiyorum o aynisini alamio :D

• inatlaştığından değildir o zevki yoktur sende güzel durunca alıyordur var ona benzer bir tanıdığım böyle her şeyini değil ama perdelerini aynı almıştı hem de aynı apartman o da :)

0|0
    0|0
    • yapmasin demiyorum ama abartmasin yaw bnde insanim kiziyorum bazen :))

• tamam canım saol ;)

• rica ederim :)

• Erken yaşta evlenmenin ezikliği.

0|0
    3|2
  • :D bırak alsın ne olucak ki? Zevkini beğeniyor demek ki.

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok taklit edip dursun

0|0
    0|0
  • ayni sorun bendede var 5 eltiye 6. elti olarak geldim en kucuguyum hepside benimle zit öz teyzemlede elti oluyoruz en buyuk 2 eltim biri teyzem bana dusman gibiler ne yapicagimi bilmiyorum artik hamile oldugumu ögrendiklerinden beri surekli moralimi bozucak seyler yapiyorlar ki 4 senedir cocuk icin ugrasiyoruz :((( seninki hicbiseymis kardes Alah sabirlar versin

benimki resmen canimdan gelicek olan parcama karsi kinleri var sanki

0|0
    0|0
  • şu KS de angelofdevil kadar boş yorum yapan bir insan daha görmedim , nereye yazsam en saçma, en alakasız yorumlar onda bilerek mi yapıyor onu da anlamış değilim...

1|0
    0|0
Yükleniyor...