İnsan neden sıradışı görünmek ister?

Çevremizde görüyoruz tuhaf giyinen, saçlarını anormal şekle sokan, farklı olmak için değişik konuşma sitili oluşturan vs. bunun gibi pek çok insanlara rastlıyoruz. Peki neden insan böyle olmak istiyor? Bu tip insanlların normal vatandaştan farkı ne?

Doğrusu ben rahat ve kimseyi önemsemeden hareket eden kişilere imrenmiyor değilim amao kişilerin tarz değişikliğnin, sıradışı olma çabalarının amacı ne? Herkes dönüp "ne tuhaf biri" dediğinde çok mu hoşlarına gidiyor?

Sizlerin de düşüncelerinizi merak ettim. Teşekkür ederim.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bunu içinden geldikleri gibi yapıyorlarsa, bir özenti ve taklit yoksa, başkalarının ne düşündüğüne de takılmaz bu kişiler. bazı insanlar sürüden ayrılmak ve kendini ifade etmek ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• toplumda iki tur insan var belli ki. bir kurallara uyan göze batmayanlar, ikincisi kurallara uymayan göze batanlar.

0|0
    0|0
  • sürünün dışında olmak insanı özgür hissettirir, koyunu da.

0|0
    0|0
  • Hep başka birilerine yaranma çabası karşısındakine kendini beğendirme çabasıdır bu

0|0
    0|0
  • dikkatleri üzerine çekmek ve fark edilmek için

0|0
    0|0
  • Saçma sapan insan çok fazla

farklı görünmek değilde sanırım özenti olmak la alakalı

özümüz kültürümüz değiliz

0|0
    0|0
  • insanları olduğu gibi kabul etmeyen bir düzen var.nereye gitsen seni farklı kılan ne sorusu karşına çıkıyor.

0|0
    0|0
  • herkezin bi popisi vardır diye düşünüyorum, o öyle keyinir şu şöyle kiyinir lakin hepsi bidirO_o

0|0
    0|0
  • Kime göre, neye göre?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence guzel bise kendi tarzin olmasi..modaya uymak zorunda değil..suruye katilmak zorunda değil..

Benim gordugum ve en hosuma giden..beyaz bi erkegin beline kadar rasta saclari olmasi..baktikca bakasim gelmisti :)

0|0
    0|0
  • normal'in tanımı kişiden kişiye farklılık gösterir

1|0
    0|0
  • yakışıyorsa yapsın bize gocunmak düşmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...