Siz olsanız n'apardınız?

Geçmişe önem veren bir insan olduğunuzu düşünelim. Çok iyi anlaşabildiğiniz yanında mutlu olduğunuz bi kızla tanıştınız.seviyorsunuz ama kız geçmişte hata bikaç hata yapmış. Biride yakın arkadaşınızla.Naparsınız gelecek düşünür müsünüz

Güncellemeler:
Hatadan kastım ilişki
Cinsellik yani..s

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşınla bu konuyu baştan açıkça konuşmalısın.eğer sonradan başkasından duyarsa çok kötü olur, anında bırakır, seviyporum dinlemez, ki bunu mutlaka duyacaktır. şimdiden konuşup, dürüst davranmalı ve tedbirini almalısın.

0|0
    0|0
    • İlk başta konuştum bunu o zamanlar sevmemesine rağmen üzülmüştü ama ilişkimiz ilerledikçe daha çok şeyi kısıtlamaya başladı. Geçen gün sakayla mı gerçek mi bilmiyorum bak geçmişte yaptıkların nasılda karsımıza çıkıo dedi. Sonra ben kızınca sakayla söledşm ciddiye mi aldın dedi. Dün de gelecek hayalleri kuruyoduk evlendiğimiz zaman nerde ot uy ruruz tarzı falan. Su an oturdugumuz yerde oturmayalım asla katil olurm ben falan dedi makarayla. Ama oturmak istememe konusunda ciddiydi.

• O zaman tam anlamıyla içinde bu durumu çözmemiş olabilir. Şaka da olsa bu konuşmalardan rahatsız olduğunu hemen belirtmelisin ki bu davranışı bıraksın. Bu olayı tamamen geride bırakmak istediğini belirt ve hatta 'senin bana güvendiğini bilmek istiyorum, buna ihtiyacım var' diyebilirsin. Ama güvenini istediğini her zaman vurgula.

• t eşekkürlerrr =)

Erkekler Ne Diyor 13

• İlişki hata değildir. Olağandır. Ancak yakın arkadaşla ilişki boyutu işi biraz bozabilir. Sonuçta bu durumda ilişkinin saklanması, gerekecektir. İnsanlardan kaçmak gerekecek.

Ve gelecekten kastın evlilik ise, o yakın arkadaşla olan ilişki iyice sorun olacaktır.

Yalnızca ve yalnızca bu yakın arkadaş konusundan dolayı ben pas geçerdim.

0|0
    0|0
    • k imseden kaçmıyoruz şu an herkes ilişkimizi biliyo heryerde eleleyiz sanalortamda ilişki durumumuz fotoğraflarımız var ama ailesi de tutucu ve en yakın arkadasının annesi beni sevmiyooo biliyo olanları. Sevgilimin annesiylede en yakın arkadasının annesi çok samimi. Birgün biyerden patlak vericek sanırım

• Demek istediğim buydu zaten.

• Neysee gittiği.yere kadar

• cinsellik olmamışsa sorun değil

0|0
    0|0
  • adı üstün de geçmiş...uzatmamak gerekir...

0|0
    0|0
  • Hatadan kastın ne olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
  • geçmişte yaşayan insanların geleceği olmaz, ben takmazdım

0|0
    0|0
  • Hepsini anladık da yakın arkadaş kısmı çok fena koyar insana kimse kusura bakmasın.

0|0
    0|0
  • seven insan sevdiğinin hatasını görmez ama bu biraz farklı bi durum biraz zamana brakmak gerekir aynı hatayı tekrar yapmayacağından emin olursan ilerisini düşünebilirsin tabiki geçmişin bi önemi yok önemli olan sorası ve şimdisi

0|0
    0|0
  • senın en yakın arkadasınla yatsa aynı cocuk sen dusunurmusun

0|0
    0|0
  • o erkek hiç mi cinsellik yaşamamış? eğer o kişiyle ikiniz de artık görüşmezsiniz olur biter.

0|0
    0|0
    • Yaşamış. İkimizde görüşüyoruz amaaa. Ve onun çocukluk arkadası

• üçünüz arasından biri ilk kavgada srekli yüzünüze vurur o konuyu ki ciddi bir kavga anında insanlar kendini kaybedip birbirine zarar bile verebilir. bence o iş yürümez. yürümesi için ikinizin de o kişiyle arasındaki muhabbeti sonlandırması lazım. o kadar rahat olamazdım ben sanırım. ha rahat kişilerseniz zaten soru olmz.

• Arkadaşı yüzüne vurcak biri değil çıktıpım çocuk sorun çıkarmadığı sürece. Tesekkurler cevapların için

• insanın aklına gelir elbet bir uhde olarak kalır belli etmez ama bir gün içindekini patlatır

0|0
    0|0
  • ne oldunu anladım

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır hatta ilişki yaşadığını bildiğim hiçbir kadınla gelecek hayalleri kurmam

0|1
    0|0
    • Bay gerikafa

• =)

• neden güldün önce gerikafalı oldum şimdide hoşuna mı gitti

• asla duyulma rıskı var ve senle ılışkı esnasında onu duşunp fantazı yapmıcaın ne malum ayrıca yakın arkadaş dıyorsun o adamda nasıl bır haz olucak bunn karıya bende batrmıştım falan dıye kımseye soylemese bıle o bılıcek sende bılıcen ve ılk fırsatta yapmıcanız ne malum bu benım fikrim ıstedınız duşunun arakadşlamn ıktıı bı kadına karım dıyemem desem bıle mutlu olmam ımkansız

0|0
    0|0
    • sen baya kuruyosun kafanda biçok şeyy =)

• ben ıhtımallerı soyledım senın ıyılığın ıçın saygı duyaraktan görüşlerimi yazdım gerısı sana kalmış yaşa ve gör

• Saol o zama

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...