Bugün günlerden Galatasaray mı?

Bize hergün Beşiktaş aslında ama bugün Cimbom'un yanındayız. Sizin yaptığınız ForzArsenal adiliği gibi forzAtletico demek bize yakışmaz.

0|0
314

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Schalke bayrağı açıldı diye tüm camiamıza çamur atanlar bu görüntülere ne diyor
    galeri2.uludagsozluk.com/.../...raftarı_419410.jpg

Ay yıldızı temsil eden her takimi destekleriz ama bu gece Madrid öper

0|0
    0|0
  • yoo atletico

1|2
    0|0
  • Hayir cimbomun yaninda diilim

1|2
    0|0
  • Bir gün şampiyon olan takımlarımız direkt şampiyonlar ligine katilamadigi için birileri kına yakar artık.

1|0
    0|0
    • Yav siz gidiyonuz da nooluyo ulkeyi rezil edip geliyonuz nese en kolay gruba dustunuz bari 3. Olup uefaya gidin

• Komik olduğunu mu düşünüyorsun? Bu kadar cahil bir yorum olur anca.

• Cahil herif biz sadece geçen sene kötü sonuç alıp geldik. Sizin ne başarınız var l*n siz cl ye son gittiğinizde ben liseye yeni başlamıştım şimdi üni bitiyor. Gidip 0 çektiniği de unutma. Ben unutmadım 4 yediğimizi. Kolay grup demişsin o takımlar ilk 10 da hatırlatırım. Senin ulan astana bile orda biz değiliz demen lazım. Madridli Juveli grupta 2. Çıktıgımızı hatırla biraz çalıştır saksıyı. @Pesimisttooptimist

• 6LATASARAY 04:)

1|2
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=p-0ytq9e_Zw sampiyonlar ligi muzigi dinlemek. isteyenleri bekleriz zaaaaaa. d. d. d. d. d siz gidin persembe mav yapin sali carsamba anca ziraat turkiye kupasi oynarsiniz. d. d. d. d

0|0
    1|1
  • Türk takımları Avrupada desteklenmeli.

1|0
    0|0
  • Umarım geçen seneki gibi olmaz Tur ve turlar atlar gs ülke puanına ihtiyacımız var

1|0
    0|1
  • forzatletico bence güzel

1|0
    0|0
  • ewet sana katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Açtıgınız real Madrid ve schalke atkılarını unuttunuz tabii

0|0
    0|1
  • Aradan çıkan 3-5 dengesizi tüm GALATASARAY camiasın mal edemezsin.
    Başlıkta g4l4t4s4r4y yazarak sende kendini çok eleştirdiğin o kitlenin farklı renkleri savunan aynı versiyonunda ilan etmişsin zaten.

0|0
    0|1
  • For Ever Galatasarayyy ❤️💛

0|0
    0|1
  • İtici cinconlular her zaman rakiplerinin avrupada kaybetmesini ister biz shaktara elenirken gelsin paralar diye sevinen takımın yenilmesi hosuma gider 6-0 biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçeli birisi olarak bu akşam Galatasaraya canı gönülden başarılar canım :)

1|2
    0|3
  • Gsyi asla desteklemem ama rakibinide desteklemem yensende yenilisede umrumda değil eskiden destekliyordum gsyi avrupada ta ki burdaki yorumcuları görene kadar Beşiktaşi başka turk takımları desteklerim tabi sonuna kadar

0|1
    0|0
Yükleniyor...