Spora gidiyorum ve 6 aydır ne kilo alabiliyorum nede ortada kas var neden? (lütfen yardım edin) ?

Arkadaşlar 6 ay önce Body ye yazıldım ve aksatmadan haftada 4 gün şekilde gitmeye başladım.3 Ay bitti hafif bir gelişme oldu gibi ne bileyim Annem var dedi omuzlarımda neyse 6 ay oldu ama o 3 ay sonraki halımle tıpatıp aynı. Ve ne kilo alabildim ne birşey protein tozuda kullanıyorum 2 aydır. Neden kılo alamıyorum yememe içmeme de özen gösteriyorum :( :( :( boyum 1.90 arkadaşım ondan oldugunu söyledi de ne alakası var. Karbonhidrad tozuda almam gerekirmi?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• bir endokrin uzmanına görün. Bilmediğin bir sağlık sorunun olabilir. Metabolizma hızın çok yüksek olabilir spor yapınca da hız daha da arttığı için aldığın kaloriden fazlasını yakıyor olabilirsin bu da kilo almanı engelliyordur.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Protein ağırlıklı beslendinmi

0|0
    0|0
    • evet gunlk 140 gram protein alıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Haci vucut tipleri var iste endo bilmemne curt bilmem ne falan die netten bak ogren vucut tipini ona goredegisio cunku bazi tipler hemen kaslanip hemen kaybedio ya da kaslanmio zayflio falan gibi bir suru detayi var o islerin

0|0
    0|1
  • Ben birbucuk ayda 8 kilo verdim ve vucudum belli etti doğru calismamisin demektir bu ordaki hocalardan yardim alsaydin onlara sormayinca ugrasmiyolar sor sonucta para veriyon

0|0
    0|0
    • Sordum zayıfsın karbonhidrat bol bol dedi bende sürekli makarna pilav yiyorum yine etkısı olmadı

• Arkadasimda cok zayifti ama 5 ayda ful kas oldu

• Kaç kilosun? Ona göre karbonhidratı düşün zayıf değilsen alma boşuna ve düzenli gitmediğinden ya da hareketleri yanlış yaptığındanda kaynaklanabilir bu durum.

0|0
    0|0
    • 76 kıloydum başlayınca 6 ay sonra 78 oldum

• bol bol karbonhidrad tüketmeye bşaladım yağ oranım % 11 di başlayınca şimdi 15.1

• Saçmalık yapmışsın karbonhidrat alarak ama şimdi boyla kilon orantılımı bilemedim fotoğraf görmeden yorum yapamam ama görürsem ona göre konuşurum

• Düzgün beslenmiyorsun ondan.

0|0
    0|0
  • platoya girmişsin galiba.
    progressive overload yapmazsan gelişmen duru tabii ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...