Ne olacak bu FENERBAHÇE'nin hali ya

sizce nasıl FENERBAHÇE oyun anlayışı sizce ne olması gerekir eski günlerine dönmesi için.(eger yorum yapmaktan ziyade FENER'e laf atacaksanız hiç bulaşmayın) ben gördüğümü söyleyeyim bide adamlar forvetten defansa topu geri atıyorlar ya rakip maç boyunca 1 kez geri döndü.aynı ptt 1. lig gibi oynuyorlar herşeyle ilgili yorumn yapabilirsiniz

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilk olarak aykut kocamanın o istifadan sonra geri dönmesi hataydı bunu yapmamalıydı. adamı severim sayarım ama yapamıyor işte oyun okuyamıyor oyuncuları ateşleyemiyor. yani bir teknik direktörde olması gereken özellikler yok bu adamda. takımın oyununa gelince. takımın kesinlikle hücum futbolu oynamaya ihtiyacı var. eskisi gibi takım savunmasını iyi yapamıyoruz ama hücum aksiyonlarında oyuncular çok çabuk paslarla cezasahasına girebiliyorlar. futbolculara baktığımızda bir kere adamları küstürmeyeceksin oynatacaksın oyundan uzak kaldıkları zaman kaybetmiş oluyorsun. mesela stoch mehmet topuz bu adamlar daha çok şans bulmalı kuyt ın ilk 11 i garantilemesi yanlıştır o da oyundan çıkabilmeli. ideal defans hattında sol bekte biraz sıkıntı olsa da göze batmıyor. egemenin yobonun yokluğunda idare edeceğini düşünüyorum ilk başlarda biraz anlaşmazlık olsa da. orta saha da mehmet topal, meireles, selçuk şahin, cristian kombinasyonu kesinlikle yanlış. mehmet topalın transferini hala anlamış değilim. bu adamın seluk şahinden ne farkı var. eğer mehmet topal bu takımda oynayacaksa yanında ki adamın meirelesten daha ileriye dönük bir adam olması lazım. eğer oynamayacaksa meirelesin yanına daha hücuma dönük bir adam lazım. kanatlarda bence yeterli yani stoch caner kuyt krasic mehmet topuz. bu adamlar türkiyede bulunan en iyi kanat oyuncuları bence. bu adamlardan maximum verim alınmalı. tekrar söylüyorum küstürülmemeliler. forvette sıkıntı var buraya transfer olacak zaten büyük ihtimal. tek forvet oynadığımız için çok iyi bir adama gerek yok sow u beğeniyorum ama her ihtimale karşı. kafa vurabilen bir adam alınmalı oraya. bence nobre en mantıklı seçim hem maddi olarak hemde bildiğimiz izlediğimiz adam. transfer de dediğim gibi bir forvet bir de ofansif bir ortasaha oyuncusu lazım. ama en önemlisi bu bıkkınlıktan bu eziklikten aykut kocamanında takımdaki futbolcularında kurtulması lazım. hiç transfer olmasa bile bu kadro türkiye de şampiyonluğa en yakın kadrodur.

düşündüğüm bir şey daha var ki oda şudur. 2 sene önce yönetim aykut kocamanı değilde ne bileyim lucescu mesela kariyeri belli başarılı bir teknik direktör getirseydi takımın başına. bu kadar maddi manevi destek verseydi bu takım ne durumlarda olurdu şimdi kim bilir. ama şike sürecinde aykut kocamanın tavrını da unutmamak lazım.

hoh yoruldum :)

1|1
    0|0
    • Yorulursun tabi oku oku bende yoruldum... Ama haklısın söylediklerinde...

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana satmak için uğraşıyolar ama param olduğunda değeri olur mu bilemicim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben 30 senelik fenerbahçeliyim ama aykutun istifası döndükten sonra aziz yıldırım gidene kadar ara verdim böyle bir yönetim yok yaptığı hiç bir şey düzgün değil, takımı batağa götürüyor fenerbahçe basketbol takımını murat ülkere peşkeş çekti onun tek amacı kara para aklama yaptığı hiç bir şeyi samimi görmüyorum artık, dün maçı izlemedim izmeleyide düşünmüyorum zaten yanlız sonucu görünce tek üzüldüğüm nokta elezığın 90 dk da galibiyeti vermesi

1|1
    0|0
  • Sistemin değişmesi lazım bence. Ben Aykut Kocaman'ın yerinde olsam 4-4-2 oynatırım. Geri dörtlü h.ali, serdar, yobo, g.gönül, önlerindeki iki ön libero m.topal, baroni, sol açık stoch, sağ da form tutmuş bir krasic, forvet sow, kuyt bak nasıl oluyor canavar gibi takım olur.

0|0
    0|0
    • aynen ya 4-4-2 olmalı bencede kodro bu şekil ama şu an bekir serdar dan daha iyi o olmalı defansta

• bence soruyu şöyle sorabiliriz :

ne olacak bu Türkiye Liginin hali ?

( hiçbir maçın zevki , heyecanı, izlenecek hali kalmadı, artık derbi maçları bile zevk vermiyor, ligde oynanan futbol ile 2. ligde oynan futbol neredeyse aynı)

0|0
    0|0
  • Eşek adam olur bu fener adam olmaz :D

1|0
    1|0
Yükleniyor...