Hoşgörünün surlarına bir bomba daha padişahtan! Son zamlardan sonra otlakçılara nasıl davranacaksınız?

Eskiden de gözümüze batarlardı..Ama sadece güler geçerdik... son zamanlarda sayıları artmıştı ama biz yine de kalp kırmamaya çalışırdık... Ama artık bu noktadan sonra,

''bi dal sigara versene,pketi evde unutmuşum''

''versene bitane,ben daha paketi açmadım!''

''bıraktım,çok darlanınca yakıyorum bir tane..sigaran var mı?''

diyerek sigaramızı öşüren otlakçı tayfaya karşı daha hoşgörüsüz olacağız. sayılarındaki artışta cabası..

Son zamlardan sonra otlakçılara nasıl davaranacaksınız?

Güncellemeler:
'davaranacaksınız?' sorumu yetersiz bulup soru başlığına ikinci cümleyi ekleyen sayın site yöneticileri. Türkçe'yi doğru ve özenli kullanırsanız sevinirim. özellikle benim soru başlığımda:DDD

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• insana yapışan tipler parazit olarak adlandırabilirim ortak yaşam sürüyoruz sanki dışarı çıkarsın arkanda bulursun böyle sıkılıyo gibi yapar baştan sonra artık alışır.iyice yüzsüzlüğe vurur asla hoşgörü göstermem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benimde hic sevmedigim bi durum bu.normalde 3 gun giden paketim gunde 2 pakete cikmisti.

-bi sigarada ben yakayim

*sen sigarayi birakmamismiydin?

-paket almayi biraktim zuuahahah

diye igrenc diyaloglara da maruz kaldigim oldu.

Sonunda da biraktim sigarayi :D

1|1
    0|0
  • yok vermem hoştt diyecem artık kibarlık yok

0|1
    0|0
  • Ben arkadaş ortamına girerken pakette 3-4 dal sigara bırakırdım geri kalanını da evde bırakırdım. Ortamda herkes benden istiyor az kalmış herkese veremem ya :)

0|1
    0|0
  • link Sinir olurum bu insanlara. Kusura bakma veremem derim.

0|1
    0|0
  • Nasıl davaranacağımı bilmiyorum.

0|2
    0|1
  • Allah'tan sigara içmiyorum :D :D

0|1
    0|0
  • @Guncelleme'ye ; ahaha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• murat köklü diiye bir arkdaş geldi aklıma unv sınavdan cıkınca hemen çıkışta sigara içip durum degerlendırmesı yapartık bu eleman gelip sınav nasıl gectı dıye önce sorardı sonra sıgara varmı dıye sorardı sigarayı alıp durum degerlendırmesı yapmadan giderdi her seferinde ulan adam bizi salak yerine okuyor sigarayı alıp gidiyor herseferinde bizde veriyoruz ne mal adamlarız dıye kendi kendimize dalga geciyorduk

0|1
    0|0
  • Ben evime gelen arkadaşıma sürekli paket ile sigara verdiğimi biliyorum.Ama artık sıkıntı vermeye başlayınca şu yola başvurdum.

- Kanki bi dal sigaran var mı ?

- Bana göre ver baba.

- Ya bi dal ver çarşıya inince veririm sana.

- Elbette hayır.

- Nasıl yani ...

Artık kimse sigara istemiyor mutluyum , huzurluyum :)

0|1
    0|0
  • ya gerçekten ben sigara içmiyorum ama bu otlakçı kesim gerçekten çok komik. :)) abi bi dal versene :)) yarım saat sonra başkasına abi bi dal versene :)) ulen dal dal diye diye yarım paketi içtin bu nasıl iş :)) onlar da artık alternatif yönelimlere kayarlar heralde. Sonunda bu meslek de devletimiz tarafından yok edildi :)) ama ilk defa faydalı bir şey yok oldu galiba başka var mıydıı ? sanırım yoktu :))

0|1
    0|0
    • onlar sigarayı bırakanlar değil,sigara almayı bırakanlar:DD

• Artık paketi uluorta çıkartıp göstermiyorum, usatlıkla paket çepteyken sigarı o çekil çekip çıkartıyorum, ne düşünürlerse düşüsnsüler kardeşim banane değil mi? 10 tl olmuş zaten...

0|1
    0|0
  • Tiryakiysen paket taşı , otlakçıysan gtünü kaşı demiş atalarımız

0|1
    0|0
  • Otlakçılık sonucu : link

0|1
    0|0
  • durmak yok, mera olmaya devam. Ücretsiz meramızdan siz de yararlanabilirsiniz. İrtibat için, call me for smoking-zone.

0|1
    0|0
  • sigara kullanmadığım için böyle bir derdim yok :D

0|1
    0|0
  • Davarmak ne demek lan? :D Hep zamların yüzünden işte, ruhumuz kirlendi beynimiz isyanlarda...

0|1
    0|0
  • sigara içmem ama çakmak taşıyorum :)) benim için değişen bir şey olmaz heralde :D

0|1
    0|0
  • Tokatı vururum :))

0|1
    0|0
  • hahahaha :D

0|1
    0|0
  • Sevdiğimi kimse ile paylaşamam aslaa ! ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...