Tavlamak... neden tavlarsınız, ve de ne için?

Başlıkta görmüş olduğunuz gibi, sorumuz TAVLAMAK

Erkekler neden kız tavlamak isterler zevk için, mi hoşlandıkları için mi?

Ellerine ne geçiyor peki ya tavlayınca?Tavladınız diyelim ya sonra?iLerisinde ne oluyor ilişkiyemi başlaiyorlar, yoksa tavladıktan sonra cepte diyerekten kıza tekme mi atıyorlar?

Detaylıca anlatır mısınız bana şu tavlamak olayını

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba uzaylı. Bizden çekinmene gerek yok.

Çok sert davranmayın gençler.

0|0
    0|0
    • biliyordum boyle diyecegini, hatta en başta yazacaktim uzayli falan sanmayin beni diye:D

• böyle orta açıyorsan hazırlıklı olucaksın :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Kız tavlamak demek onunla çıkmak demektir yani öpmek ilişkiye girmek, sevmek ne aklına gelirse. Tabiki her iki tarafın izin verdiği oranda. Yani hayatını paylaşmak bir anlamda. Üzüntüyü, kederi, mutluluğu, heyecanı herşeyi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bunu eski kız arkadaşım da sormuştu.. kulakları çınlasın inşallah mutludur :-(

erkeğin, egemenlik göstergesi gibi bişey bu.. güçlü bi devletin başka bi ülkeyi işgal etmesi gibi gurur verici bişey.. tabi sonrası mühim.. sömürge mi edinecek, eşit haklara sahip olarak mı yönetecek, şefkat mi gösterecek erkeğe kalmış..

0|0
    0|0
    • çok guzel anlatin:))

• İnşallah Mutludur Yazmış İcim Parcalandı :(

• mutluluğu hakediyodu :-((( senin ordan için parçalanıyo.. ben içip içip kendimi parçalıyorum ;-(

• ben artık tavlamıorum kimseyi de yalnız gebercem malesef bu işler böle ya tavlarsın ya yalnız kalırsın bu soruyu kızlara sormak lazım neden kendilerini bu kadar ağırdan satıyorlar..

0|0
    0|0
  • Genelde arkadaşlarla iddalaşmamız yüzünden örnek

+Oğlum çok tatlı kız lan sevgilisi yoktur inşallah

-Olmasa ne olcak sen o kızı tavlayamazsın

+S.ttrr lan.

-Hadi lan tavla 2 paket Sigara alıcam

+Sen kaşındın.

... Gibi

0|1
    0|0
  • açık ve net olayım genelde erkek kendini tatmin etmek için kız tavlar. ayrıca bu olay bi süreden sonra hobi haline dönüşüyor.

0|0
    0|0
  • tavlamak hoşlanmayla bişey hissetmekle olur iddaylada oluyo gerçi ama hoşlanmadıgı güzel bulmadıgı kişiye kimse tavlamak için ugraşıp zaman kaybetmez

0|0
    0|0
  • Egomuzu tatmin ediyoruz:)

0|0
    0|0
  • kızı tavlarsın çıkarsın hoşlanırsan ilişki boyutuna kadar gider sorası ise hayır olsun derim

0|0
    0|0
  • bana yaramazsın dedim şutladım :D

0|0
    0|0
  • tavlamak demek.karşı tarafı tava getirmek demek.

0|0
    0|0
  • dünyanın kanunu bu egolar carpısıyor ne onsuz nede onla kanunu gecerlı

0|0
    0|0
  • kızı etkilemek işte bide gizli sorup gizli cevabı kapayanları tavlamıyolarmış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...