Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan insanlara bir çift sözünüz olsa ne derdiniz?

Dünyanın kendi etrafında döndüğünü sana insanlara bir çift sözünüz olsa ne derdiniz?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• onları görmemezlikden gelerek...(ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..ne elbiseler gördüm içinde insan yok..)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çoğu zaman nefesimi harcıyorum ama bu kadar yapıcı olmamalı onlara biryerden sonra hasta olduklarını düşünüyorum çünkü.gülüp geçmek gerek :) kendi çapında takılsın :)) ama son zamanlarda bunu başarıyorum tabii canım sen haklısın deyip gülüp geçiyorum :))

0|0
    0|0
  • Çok zorlama değişen bir şey olmayacak olduğun yere yine geliceksin.Çünkü basit insanlar adım attıkları yollarda farklı yerlere çıkarlar ama senin gibi basit insanlar oldukları yerde döner dururlar.

0|0
    0|0
  • düşmeyen kalkmayan bir allah var demek isterdim ve bunu sölemek istediğim öyle biri varkiiii.ama sölersem işten atar:)

0|0
    0|0
    • Ona diyeceğim tek şey var o zaman ve aynı zamanda soruma uygun olarak "Ne oldum değil Ne olacağım diyeceksin" bu söz ona yeter.

• :) vallahi cuk diye yerine oturdu teşekkür ederim:)

• bilmem :/

0|0
    0|0
  • Dünya senin değil "Kendisinin" etrafında dönüyor :D

0|1
    0|0
  • titre ve kendine gel ..!

0|1
    0|0
  • Kendini bir b*k sananlar sandığınız şeysiniz

0|0
    0|0
  • Keser döner sap döner , gün gelir hesap döner:))

0|0
    0|0
  • bır balonu hedıye edıp patlatmalarını soylerdım ve derdımkı sızde boyle bos ınsanlarsınız

0|0
    0|0
  • dünya delikanli olsaydı,yuvarlak olmazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dünyayı bile yörüngene alabildiysen,gtü göbeği iyi büyütmüşsün.

(bknz:Kütle Çekim Kuvveti)

2|3
    0|1
  • Böyle insanlara karşı kendimi panzehir gibi görüyorum. Sürekli laf sokup dünyasını zehir ederim. Kesinlikle benle karşılaşmalı böyle tipler.

0|0
    0|0
  • muattap olmam

0|0
    0|0
  • Soğuk bir limonataya ne dersin?

0|0
    0|0
  • Öyle horozlar vardır ki , öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar !

0|1
    0|0
  • Dünya benim etrafımda dönüyorsa benim ne suçum var kardeşim.

0|0
    0|0
  • Dünyada sadece sen mi yaşıyorsun arkadaşım ?

0|1
    0|0
  • bu dünya sizede kalmaz...

0|0
    0|0
  • herşey yolunda çünkü herşey yolunda...

0|0
    0|0
  • Sen sarhoş musun ? Derim :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...