Selam arkadaşlar ben spora başladım?

1.77 boy 67 kilo yum yeni 2 ay oldu spora baslayanı ne zaman kadar vucut yaparım yardımcı olur musunuz

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne kadar iyi antreman yapar iyi beslenirsen o kadar çabuk yaparsın zannetme hemen kaslar çıkacak takır takır baklavalar felan önce yağ miktarını düşüreceksin kasları koruyarak daha sonra kas alacaksın minimum yağ alarak.

0|1
    0|0
    • Baklava su an 3 tane gösteriyor ama devamlı her aksam calısıyorum

• Karın kasları yağ miktarı %10'un altına düşünce belirgin oluyor güzel fakat istikrarı bırakmadan bulg ve definasyon yapmalısın...

• İlk 3 ayda ciddi bir değişim görürsün. Bu vücudun alışık olmadığı bir duruma ilk reaksiyonudur. Sonrasında gelişimin yavaşlar. Bundan sonrası seneler alacak süreçtir. Sporu yaşam tarzı haline getirmediğin sürece de sıfır noktasına geri dönmen çok uzun zaman almaz.

0|0
    0|0
  • ıdeal bır vucut ıcın 3 yıl gereklı duzenlı spor yapman ve beslenmene dıkkat etmen gerekıyor

0|1
    0|0
  • sen yapcağını yap düşünme ne zaman olur ne zaman kıvama gelir bu düşünceyle ilerleyemezsin sabırlı olmalısın

0|0
    0|0
  • bak herkesin vücut genetiği farklıdır ne zaman a kadar olur bunu vücudun bilir kimi 7 ayda yapar kimi 2 senede yani vücut genetiği ile alakalı

0|0
    0|0
    • Hocam o foto da sen misin bilmiyorum o kadar olsun istemiyorum onun yarı sı kadar bir vucut yapmak istiyorum ne kadar zaman alır

• Hmm anladım tsklr yine de

• önemli değil

• 6 ay içinde gözle görünür bir gelişme olr

0|0
    0|0
Yükleniyor...