Döner mi ona göre mi davranıyım n'apayım?

Arkadaşlar biz eski sevgilimle ayrıldık daha doğrusu o ayrıldı beni heryerden engelledi falan şok oldum tabi burdaki arkadaşlarda herşeyin ilacının zaman olduğunu söyledi bende zamana bıraktım ama benim sevgilim çok dengesiz bakarsın çok özler patdadanak kapının önüne gelir değişik yani bende rahat davranmak istiyorum artık mesela facede okuldan biri eklemiş onayladım çok ortak ark. vardı bunu o sevgilim görse başıma yıkmıştı şimdi bende garip bi durum oldu döner mi ona göre mi davranıyım napiyim

Psikolojiden anlayan anlamayan gelsin işimiz ne ?

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaş!..

Bence gönül, YOL GEÇEN HANI değildir. Öyle zırt bırt destursuz girilip çıkılmaz..

karşındaki insan olsa şu yüzden terkediyorum der. ya düzeltmeye çalışırsın yada haklısın hadi eywallah yolun açık olsun dersin..

öyle yularından boşalmış eşşek gibi alıp başını giderse hangi çayırda yayıldığı umrumda olmaz..

öyle habersiz çekip giden ne senin duygularını düşünür ne senin düşüncelerine sana saygı duyar. ne de sana faydası olur artık. bence hiç kendini yorma

Ya değerimi bilecek gönlümde kalacak, yada gitmişse haddini bilecek!...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun psikoloji ile alakası yok , olan sadece ergen ilgi ihtiyacı muhabbeti

0|0
    0|0
  • Bitmiş bir ilişki... Halen döner mi diye soruyorsun... Yahu dönse yine gidecek...

0|0
    0|0
  • Amacın ne?Onu geri mi istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Ne kadar oldu ki ayrılalı?

0|0
    0|0
  • sırf ortak arkadaşın var diye birini kabul etme sende o zaman!ayıp denen birşey var

0|0
    0|0
  • Ekinler Baş Vermeden Kör Buzağı Toparlamazmış. Seninkide o mesele

0|0
    0|0
  • garıp haller ben bıle bıse anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dönmesini istiyor musun? Seviyor musun hala?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum sadece şaşkınlık hissediyorum

• rahat ol bence geri dönsede kabul etme bi kere bırakan yine aynı haltı yer yani

0|0
    0|0
  • ömür türpüleri bunlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...