Pilates inceltir mi?

Her yolu denedim. Hala incelemiyorum . Kalın bir belim kalın bacaklarim var. Pilates yapsam düzenli incelir miyim 😖

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik yapından dolayı bu bölgeler böyle ise zor. Ama eğer bölgedeki yağ birikimine bağlı olarak genişlik varsa incelebilirsin. Her şeyden önce ilk hedefin vücudundaki yağlardan kurtulmak olmalı. Bunlar ciddi derecede azaldıktan sonra vücut şeklini görmen daha doğru olur. Kasların belirginleştikçe bence şu an sana kaba gibi gelen yerler daha estetik duracaktır. Ama bunun için ciddi bir özveri göstermen lazım. Tek bir plates ile olacağını sanmıyorum ama bir yerden yola başlaman lazım. Kısa sürede yoğun bir kalori harcayacağın bir antrenman türü seçmen lazım. Bunun için Tabata Protokolü'nü internette taratıp uygulamaya geçebilirsin. İhtiyacın olan direnç ve kondüsyon antrenmanını birleştirmektir.

3|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama yeminle yaptıkça direncim kiriliyo az yiyorum kardiyo yapıyorum spor yapıyorum hala zayiflayamiyorum

• Bölgesel yağ eritme şu an için bir şehir efsanesi. Bununla ilgili kesin bilimsel bir çalışma yok. Ama istediğin o bölgeyi güçlendirmek ise lunge çeşitleri ve ayak parmak uçları 45 derece ve araları omuz hizasından daha açık squatlar ( sumo squat ) iç bacak kaslarını geliştirir. Ama iç bacak kaslarını mutlaka iyi ısındır yoksa kasık tendonları sakatlanmayı çok müsait bağlantılardır.

• Jillian Michaels'in bu antrenmanı ısınmak için gayet idealmiş. : )

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Patates kalınlaştırır oda inceltir türkçe playz...(ince ünlü kalın ünlü muhabbeti) espriyi açıklamakta çok kötü be ama eminim bir çok kişi anlayamazdı...

1|0
    0|0
  • bence incelirsin

1|0
    0|0
  • özele gel zayıflatiyim seni

0|0
    0|0
    • Burdan zayiflat dinliyorum 😊

• buradan anlatılacak birşey değil. güven problemlerin olmalı ama sanal alemdeyiz en fazla napabilirim buradan :d

• boşver güzelsin böyle beğendim ben seni incelme vur yemeklerin gözüne gözüne :))

0|0
    0|0
    • Ya ne giciksiniz ya 😂

• Şişman değilim kalın im 😜

• kalınlarda yaşasın incelmeyin noluuuurrr :(

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl incelir bilmiyorum ama bel genetikse incelmez :/

1|0
    0|0
  • az ye incelirsin tığ gibi olursun

0|0
    0|0
    • Ekmek tuketmiyorum , hamur işi yemiyorum metebolizmam yavaş .

• Ya bide arkadaşlarım dünyanın şeyini yiyo bide hareketsiz cildiricam 😊 sen de mi onlar dansin

• yok ben işim geregi cok hareketliyim. ama cok yemiyorum sadece hamur isi yiyorum oda istahsiz yani sevmem yemegi ;)

Yükleniyor...