Kapat

Sevgilinizden/ eşinizden şiddet gördünüz mü?

tokat olabilir, dayak ,tekme tokat olabilir. neden? ve ne yaptınız?

itiraf ediyorum daha ergenken bana iki defa vurmuştu bi sağ bi sol.hak ettiğimi düşünüyorum.sonra ağlayıp özür dilemişti.bir daha asla yapıcağını düşünmüyorum.

0|0
30|41

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bu tur siddete karsiyim. Ders vermek cezalandirmak yada sinirine hakim olamayarak yapulan siddet. Zevk icin yapilanina itirazim yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 40

• evet görüyorum.sıklıkla g.tüme şemsiye sokup açmaya çalışıyor :((((

1|1
    2|0
  • 2 sene önce kış günü eskı sevgılımle dolasırken önümüzden mini eteklı bırı geçti bende aaa şuna baak bu havada minik etek giyiyor demıstım 2 sanıye sonra sol yanagıma şlaaaakk dıye bır tokat geldi " sen mılletın bacaklarınamı bakıyorsun" eskı sevglm... Baya acımıştı masumdum ama

2|0
    0|0
  • Görmedim...

0|0
    0|0
  • bir seferinde çok sakin olmam eski sevgilimi çileden çıkarmıştı ve şiddete maruz kalmıştım :D

2|0
    0|0
  • Gerçekten sevince kimse bir tokat yüzünden (aşırı şiddet değil) eşinden, sevgilisinden ayrılmaz. Ayrılacaklar önce anasından babasından ayrılsın onlardan tokat yemişlerse. Hakedene bir tokat atılır. Erkek hakediyorsa kız da ona vurabilir. Tabi herşeyden önce konuşup anlaşmak gerekir, tokat en son olaydır... Ayrılırım da, boşarım da, bilmem rapor alırım da diyenler kesinlikle sevmiyorlardır eşlerini, sevgililerini gerçekten sevmeleri gerektiği gibi...

0|0
    1|0
  • yahu miletvekilinin, hülya avşarın, rihanna nın ve bir çok ünlü ismin dayak yediği dünyada büyük konuşanların sonunu cok merak ediyorum..tabiki şidet cok cirkin bir davranıştır..erkekliğe sığmaz .erkeklerin ve kadınların bu kadar tahamülsüz olduğu toplumda hemen hemen her kadın şidete adaydır..yalandan kendinizi kandırmayın..siz siz olun şidet doğuracak tahriklerden davranışlardan kacının..siz bakmayın asla yapmam diyenlerebırakın şideti insanlar analarını babalarını cocuklarını katlediyorlar ..siz hiç gazete okumuyormusunuz...

0|0
    0|0
  • Allah a şükür hiç aklımın ucundan geçmedi. Allah şaşırtmasın. Aboo ne salakça ne cahilce birşey kadına el kadırmak..

0|1
    0|0
  • Tokat mi ? Öte git dese bosanma sebebi

0|0
    1|0
  • ne münasebet.

0|0
    0|0
  • Kafama ayakkabısını fırlatmıştı biride okkalı bi tokat attıydı:(

1|0
    0|0
  • Ben elimi kaldırmam ki elimi kaldrmadığımda bu bişi yapmıcam anlamına gelmez ben zaten sinirlenince bakışlarımdan ve ses tonumu görünce zaten ona tokat atılmıs dövülms gibi olur ama vurmam ben bir bayana ama bi konu olduğunda tartıştığımızda gözüme tam patlatmıştı açamadım gözümü valla bi yandan da hoşuma gitti he kendini savunması vursun oda öyle alsın hıncını :D

0|0
    0|0
  • kızdığında bir tanesi çimdik (bu nasıl kelime :D link ) atıyordu hep. iyice sıkıyordu kızardtıyordu buda şiddet sonuçta

1|0
    0|0
  • elini tutarken sıkmaya korkuyorum sen neden bahsediyorsun ?

2|0
    0|0
  • yapar emin ol yapar benden söylemesi

0|1
    0|0
  • Ergenken bu tür hatalar yapmıştım... kendimi affedemediğim şeylerden biride bu..

şimdi sokakta görsem müdahale ederim.

0|0
    0|0
  • gelecekte ne eşime ne de çocuklarıma şiddet uygulamayacığımı düşünüyorum. ben kendim şiddet görsem ne yazar ki?

1|0
    0|0
  • Hayir ben dayak demem ki kimseden ! kizlarada el kaldirmam ama bir seferinde kankama tokat atiyordum tamm elimi zor tuttum yüzün yakininda, küfür etmisdide

dedim sansin var senin kardesim kankam dedim sana yoksa aklini basindan alirdim birde agaca yapisirdin dedim sonra gülümsedi dudanin altindan unutmam bunu hic

0|0
    0|0
  • sevgili dövülmez eşek dövülür,bunu bikez yapan her zaman yapmaya müsaittir

0|0
    1|0
  • Gördüm ben.. Kickboxçu tekmesi yedim böğrümle suratıma! :((

0|0
    0|0
  • Burnunu sıkıyorum şiddet sayılır mı ?

0|0
    0|0
  • Siddete vuran hayvandir. Siddet hic bir sey cozumlemediki simdiye kadar?

0|0
    0|0
  • görmedim. şu profil resmini de değiştir lütfen dikkatim dağılıyor

0|0
    0|0
  • çükümü ısırdı.

1|1
    1|0
  • gözünde bişey var diyip gözünü kapattırıp öpmüştüm kız arkadaşımı lisedeyken tokat attı şırpıntı :)

0|0
    0|0
  • aldatmadıktan sonra bir kadın dövülmemeli...

0|1
    0|0
    • aldatan erkek ne yapılmalı ?

• oda aynı şekilde.. zaten erkek çirkef pislik değilse yediği tokada karşılık veremez.. kadın için de erkek içinde sonrası malum zaten

• hayır ama psikolojik olarak baskı da bulundu .

0|1
    0|0
  • Ne tokat attım

ne tokat yedim

ilişkilerime hep saygım oldu

ve giden ben oldum

1|0
    0|0
  • yırmıh atiyi bağa yırmıh atiyi jopliyi mağdırın mağdırın yitişin gomşulaaaaaaaa :(:((:(:(:(:

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun yapmamalı böyle bişey

0|0
    0|0
  • evet kolumu ısırmıştı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 30

• Fiziksel şiddet yoktu ama üniversite sınavına gireceğim sıralarda beni hiçbir şey başaramayacağıma neredeyse inandıran bir sevgilim vardı,sınavdan 1 ay önce ayrıldım ondan. Yaptığı resmen psikolojik şiddetti ve bana inanılmaz fazla zarar veriyordu.

1|1
    0|0
  • bikaç kez hokkalı tokat yemişliğim ve beynimin sarsılmışlığı vardır..

3|0
    0|0
  • ben bayağı sert tokat atmıştım o da omzumu çürütmüştü sağolsun evden gidiyodum ayrılıyodum zor durdurdu bi daha yapcağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • gucu bana yetiyorsa gucsuzlugune uzulurum..!

0|1
    0|0
  • bir vursun ben ona o bana olur altta kalmam asla:)

1|0
    0|0
  • Saçımı çekti .

0|0
    1|0
  • ne münasibet.

0|0
    0|0
  • ya sen salakmısın ergenken daha kendini dövdürdün anlamadımki

0|0
    1|1
  • Hayır. ayaklarının altında cennet bulunan hanımlara şiddet göstermek şerefsizliktir. Kısa ve net.

1|1
    0|0
    • hadi be sende cennet mi kaldı hemde ayaklarınızın altında cehennemin ön kapısını ararsam bir kadının zihnine bakarım

• Tam bi gerizekalısın :D

• tokat attı bana hemde çok saçma bi nedenden ama ben adamı pişman ederim hala sürünüyo :)

2|0
    0|0
  • Hiçbir sevgilimle yaşamadım öyle birşey yaşanırsa eski sevgili mertebesine düşer zaten

0|0
    0|0
  • hayır görmedim. görmeyi de düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • asla dayak yemem baktım öyle br huyu var terkederm

0|0
    0|0
  • pşikolojik şiddet gorüyong halen daha.

0|0
    0|0
  • Hayir görmedim, insallah kimsede görmez

0|0
    0|0
  • Hayir nede attim bana biri hele siddet uygulasin aninda bosar rapor alip mahkemelerde surundurum dunyayi ona dar ederim sana nasil kiyarda tokat atar :(

0|0
    0|2
  • severken falan biraz vuruyo şaka maka şiddet görüyorum galiba

0|0
    0|0
  • Bir sevgili adayımla tekme tokat birbirmize girdik. Çocuğun kuzeni olmasa ölebilirdim. Ruh hastası çıktı.

0|0
    0|0
  • ruj sürdüm diye ağzıma çaktı bir tane :D

0|0
    0|0
  • Valla Gecen Dayak Yiyodum Da Son Anda Yırttım :D

0|1
    0|0
  • bana bi sevgilim ayıptır söylemesi ilişki sırasında bi tokat atmıştı neye uğradığımı şaşırdım

0|1
    0|0
  • hayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir

nouuuuuuuuuuuuuuu

yox

нет :)

0|0
    0|0
  • Hiç öyle birşey yaşamadım.El bile kaldıran olmadı.

0|0
    1|0
  • ben terlikle vuruyodum bana vurmuştu :(

0|0
    0|0
  • eşimden tokat yemiştim , aşırı tahrikten sanırım ,

0|0
    0|0
  • Gordum keshke gormeseydim

0|0
    0|0
  • bi kere bunu yaparsa kesin tekrar yapacak. ağlasın bı daha konuşma bile şu insanla.

0|0
    0|0
    • yapmıyor şukur. çokta mutluyuz çocukluktu o

• Ayrılmaya karar verdiğimizde (ki ortak kararımızdı) kalkıp gidecekken beni kolumdan sertçe tutup odasına itti tam konuşacakken ağzımdan elinin tersiyle ittirmişti.Sonra ben bırak gidicem bitti diye kriz geçirince acıdı galiba ayıcık sarıldı ağladı yalvardı.

0|0
    0|0
  • tokat attım o benden gördü :D

0|0
    0|0
  • vursunda ben onun agzina sicmazsam

7|2
    1|3
Yükleniyor...