Akıllısın, Namuslusun Erkekler siz ne arıyosunuz....

Aşık olmak istiyorsun,tanışıyorsun herşey iyi ilk elektiriği almıssın hatta tüm iyi niyetinle kendini anlatmış huzur duymuşsun oda ilgili zaten kimseye kolay kolay kimseden etkilenmiyorum. Ertesi gün adamın cevabı arkadaş kalalım zaman şekillendirir ;)) Erkekler siz ne arıyosunuz.?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Ben buradaki sıkıntının detaylarda yattığını düşünüyorum :)

"kendini anlatmış, huzur duymuşsun"

Kendini nasıl anlattın, hangi detayları verdin ve bence ASIL olarak söylediğin şeyleri karşı taraf nasıl yorumladı...

Bak kendin diyorsun zaten: tanışmışsın (ilgisi var), ilk elektriği almışsın (ilgisi var), sonra sohbete başlıyorsunuz. Buluşmanın sonuna kadar edilen o sohbette bir şey var, adamın içine sinmemiş olabilir ya da belki (dost olalım, acı söyleyelim) o senden aslında çok da elektrik almadı ama profesyonel davrandı, renk vermedi vs.

Sadede geleyim; her erkek aynı şeyi aramaz. Kimi "namuslu" arar, kimi "namuslu-suz" arar :) Kimi arkadaş kalır, kimi arkada kalır. Sen kendi isteklerini düşün, bizlerinkini değil. Elbet kendi istediğin gibi birine denk düşersin.

Ha bu arada, çok açma kendini ;) az ve öz. Gizemli ol. Bırak o sorgulasın. Bazen doğrular karşıda yanlış anlaşılıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• hersey burokrasiye gore gitsin istemissin sanirim evlenene kadar uzak duralim soz nisan nikahla birbirimizin oluruz demissin. en dogrusunu yapip bunlari bastan konusmussun fakat karsindaki evlenme pesinde degil kullanma pesindeymis sanirim :( fakat tek sorunun yanlis kisilere denk getiren sansin ;)

1|0
    0|0
  • Herkese guven olmuyor.Herdaim seçicilik

Konuşmak,sohbetvari olmak guzel,karşindakının gözunde degerlı olunması guzel..Ama birçok kişi cinsellikten başka bırsey düşünmuyor,oysa ki birliktelıgın,evlılıgın beraber yaşamanın hazzı zaten oradan geçiyor,mantıklı düşünen insan hep kazanır,elbette bedensel mutluluk gerek,burada asıl onemli olan beyınlerın uyuşması.Gerisi TEFERRUAT..

1|0
    0|0
  • hem karnım doysun hem pastam dursun deniyor bizde buna... malesef hamfendi yanlış toplumdasınız... sınırlarımız içerisinde yetişmiş erkekler ataerkil şekilde bencilce ve sadece yöneten olmaya odaklı yetiştirilmekteler... Biz aradığımızı zaten buluyoruz bu sebeple... Çünkü kızlarımızda yönetilen olarak yetiştiriliyorlar... Yüzdeye vurmak gerekirse söylediğim erkek ve kadın sayısı toplum genelinde %90 dır... Hee birde siz kadınlar duygusalsınız... İster istemez bir omuz ihtiyacı duyuyor ve bulduğunuzda yaslanıyorsunuz... Ama bizler bunu hep cinsellik olarak algılıyor ve sonrasında karşılığını görmeyince arkadaş kalalım diyoruz...

1|0
    0|0
  • Sen yanlış kişiden elektrik almışsın... Bence faturanı öde, elektrik bağlantını kestir...

1|0
    0|0
  • Sen herşeyi iyi niyetle anlatıp paylaşırken ne söylediysen o an zaten arkadaş kararını vermiş ama sana söyleyememiş ertesi günde seni kırmamak için değişik bir yol izleyerek arkadaş kalalım demiş.Ne isteyip istememek değilde ne dediğini anlatırsan belki algılayabiliriz olayı :D

1|0
    0|0
  • erkeklerin aradigi gibi bisi olmaktansa kendin gibi biri olup olaylari akisina birakip cok fazla beklentiye girmezsen sans bi gun hic beklemedigin anda sana da gulebilir.

1|0
    0|0
  • Ben şu dediğin

NAMUSLU

iyi ahlaklı

edepli

hanım hanımcık

hiç sevgilisi olmamış bir kız bulsam

kaçtığı yere kadar kovalarım

elde edene kadar uğraşırım

sonra evlenirim :)

1|1
    0|0
  • ben mutlu olmak icin birini ariyorum ama kismet olmadi oyle biri ciksin karsima evlenmek bence guzel bise

1|0
    0|0
  • valla biz bişiy aramıyoruz kendi adıma konusayım geri zekalıymış karsındaki biz burda ölürken yalnızlıktan neler var ya sen üzülme bulursun bu güzellik ve iylikle :(

1|0
    0|0
  • İyi niyetinle kendini anlatmis huzur duymussun diyorsun;sikintilarini mi anlattin?istemedigin seylerden mi bahsettin?yani olumsuz cumleler mi kurdun?bende bi zaman hosuma giden bi kizla bulusmustum.bi dokuldu saatlerce sikinti uzuntu vs.kendimi cok kotu hissetmis ve uzaklasmistim.insan zor zamanlar yasar bazan ama yine de guzel bakabilmeli.umut tasimali olumlu cumleler kurmali.senin durumun bunla alakali olabilur mi?

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki sıkıntı üzüntü anlatmadım. Bunları hemen paylaşmayacak kadar akıllı olduğumu düşünüyorum. Anlattım derken istediklerimi düşüncelerimi konuştum buda herkezin yaptığı durumdur sanırım.

• İsteklerin dusuncelerin onun dusunceleri ile uyusmamis olabilir.sonu olmayan her iliski vakit kaybi.sabirli ol bence cikar aradigin gibi biri karsina.

• Aşk sebepsiz ise adı aşktır bence. Anlaşmak, ortak paydada bulunmak, tensel uyum, fikir birlikteliği, birlikte vakit geçirme vs. sadece ilişkinin ömrünü ve mutluluğuna etkendir, aşka değil. Arkadaş kalalım, zamana bırakalım vs. gibi tepkiler ise tabii ki aşk, sevda değil. Bence ne istediğimizi, neyin bizi mutlu ettiğini önce kendimize itiraf ederek ilişkilerimize bakmaktır en sağlıklısı.

0|0
    0|0
  • belkide seni biraz daha tanimak istiyor. olamazmi? biraz zamandan kime zarar gelir

0|0
    0|0
  • sende salla gitsin

1|0
    0|0
  • bu erkek milleti ne emmeye geliyor ne gömmeye devir değişti ...

1|0
    0|0
  • malesef toplumsal yozlaşma, seni günümüz tabiriyle eğlenecek kız olmadığını anladığı and ve yinede seni kaybetmemek için yedekte tutmaya çalışıyor başka bir açıklaması yok

0|0
    0|0
  • Okkalı bi kahve lapa olmayan pilav:/

0|0
    0|0
  • Karşılıklı saygı şart. Empati kurabilmek şart. Dünyanın merkeziyim yada dünya sadece benim etrafımda dönüyor edası olmayacak. Önce dinlemeyi sonra da nerde ne konuşulması gerektiğini bilecek.

0|0
    0|0
  • biz ne istediğimizi biliyoruz da peki siz ne istediğinizi biliyormusunuz? dürüst, efendi, ahlakı düzgün, sevgilisinden baskasını gözü görmeyen bir erkek bulduıgunuzda nasıl bırakıp gidiyorsanız demekki erkeklerde o yuzden ggidiyordur.

0|0
    0|0
    • Ben öylesine denk gelmedim arkadaşım herkezin diliyle yüreği bir olsaydı bu hale gelmezdik. Bir ilişkiyi sürdürmek için senin o dediklerini yapmak lazım galiba...

• bak aklın hemen bel altına çalışıyor. siz bizden bu saydıgım kriterleri istiyorsanız bizde yada bazılarımızda bu kriterlere uygun bir kız istiyoruz.

• Benim aradığım bişey yok.

Beraber film izleyebilelim yeter.

0|0
    1|0
  • Bu durumda adam biraz korkmuş sanki ilişkiye başlamaya ya da gerçekten birşey hissetmiyor arkadaşlığı kaybetmemek için olabilir.

0|0
    0|0
  • maharet. temızlık. muhabbet. zekılık. acıksoz. az vıdı vıdı . anlayıs daha sayımmı

1|0
    0|0
  • her insan sevgi arar. yani akıllı ve namuslu olmak çok üstün bir meziyet değil. sonuçta her insan akıllı ve namuslu olmalıdır. namuslu derken kavramı biraz geniş tutalım. sevişmekten filan bahsetmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bence büyük meziyet bir çok kişidede bu yok herkezin namus anlayışı yada akıl anlayışı yerlere düşünce boynuz takanlardan doğru düzg,ün ilişki kalmıyor ortada ayrıca geniş tutmadığımı nerden biliyosun ama niyetler farklıymış arkadaş;))

• hayatımda elime erkek eli değmedi diyen ve gerçekten de çevrede namusluluk dürüstlük yönünde epeyce takdir toplamış bir kadının; hayatımı altı ayda zindan ettiğini gördüğümden kelli, bu namusluyum filan deyişleri benim için bir anlam ifade etmiyor.

• Zamana bırakmam elektrik varsa ... Oyalamam , ya evet ya da kesinlikle hayır derim ...

0|0
    0|0
  • valla biz ne arıyoruz biz biliyoruz ama senin beraber olduğun erkeklerin ne aradığı belli sevgili bayan ..!

0|0
    0|0
    • öyle herkezle beraber olmuyorum coğul kullanma istersen aradığıda zaten benden yana olmadığı için durum böyle sonuc verdi kaybım değil sadece hepmi aynıdır dedim etrafımda yaşayanlardanda biliyorum.

• afedersiniz .. tamam .. yani iyi insanlarda vardır elbette. umarım karşılaşırsınız aradığınız biriyle.

• biz de bilmiyoruz ki evlilik istemiyoruz demek ki

0|0
    0|0
  • Bence de uzak durun.Kendinizi dersinize verin.Okuyun bari siz kurtulun.

0|0
    0|0
  • Off arıyordum buldum dedim ama o da olmuyor gibi aslında ne aradığımı biliyorum ama işte

0|0
    0|0
  • eletrikler kesilmiş , bakım , onarım da olabilir

tedaşı mahkemeye ver :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç sorma erkeklerin ne aradıgını çünü hiç belli olmuor+ yaranamazsın da zaten.. kendin gibi oluosn buluor elbet biri sni.. öyle dönüo bu işler :)

0|0
    0|0
  • aynıkafa bndede mevcut arkads kalalım kafası.. içine sinmiosa olmuo..zor ilşkiler zor gelır, cogu yönden uymamz lazm ki e bi deneylm diebiliim

0|0
    0|0
  • Çıtır arıyorlar .

0|0
    0|0
  • ağırdan satcan ya da hic satmıcan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...