Hacim kazandıran protein içecekleri nelerdir?

Oldum olası spor yapıyorum son 1 senedir ağırlık çalışıyorum. whey markaları kullanıyorum hacim kazandıran içecekler nelerdir? Bcaa karnitin kreatin kavramlarını bana açıklayabilir misiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bcaa, kas kütleni korur ve artmasına yardımcı olur. (Özellkile diyet zamanlarında kullanılır)
    Karnitin, Yağ yakar, hacim için kullanılmaz.
    Kreatin, Kütle artışı ve kuvvet sağlar. Vücutta su tutar. Fiyat performans olarak en iyisi pure kreatin monohidrattır. (Hardline tavsiye ederim)
    Whey proteinin markasına çok takılma, içeriğini inceleyip al. Aralarında çok çok fark yok, hemen hemen hepsi aynı.

Hacim almak istiyorsan, proteinle birlikte, karbonhidratıda arttırman gerekli. Abartırsan, hacim yapacağım diye, yağlanırsın...

0|0
    0|0
    • Cok sağ ol degerli yorumun için karbonhidrat alıyorum protein alıyorum dengeli besleniyorum yag oranım düşük kaslarım var ama hacim kazanmaya karar verdim biraz kalçadan bulking şart yani. sizin dediğiniz gibi protein ve karbonhidratı arttırdım sanki yararını yavaş görüyor gibi oldum o yüzden sormak istemiştim.

• Rica ederim. Sağlıklı ve bol sporlu günler...

Erkekler Ne Diyor 3

• kreatin ATP nin kısa sürede üretilmesini sağlayan bir amino asittir
    kısa süreli spriter aktivitelerde kullanılır body fitness kısa mesafe koşu vs.
    neden kullanılır. ben tamamen eneji amacıyla kullanıyorum vücutta su tuttuğu için hacimli gösteriyor.
    Hacim kazanmak için protein shake değilde karbonhidrat ön planda olarak beslenmeni öneririm Mesela Protein tozlu yulaf ezmesi işini fazlasıyla görebilir mesela

0|0
    0|0
  • Üniversal

0|0
    0|0
  • arnold var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...