Bacak ağirlikli çalişmak ve Squat yapmak?

Kiloluyum özellikle bacak bölmü falan kilolu böyleyken bacak ağirlikli çalişip squat yaparsam hem kalçamin görünümü düzelip zayiflar mi yoksa bacaklarim kalin kalçam büyük mü kalir

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Koşup bu dediklerini yaparsan daha iyi olur. Koşma olmadan sıkılaşır ama zayıflama az olur. Koşu şart

1|0
    0|0
    • Koşu bandinda koşuyorum

• En iyisi :) ilk günlerden çok zorlama

• aynen 😊

En İyi Kız Görüşü

• Kalça ve bacak aynı anda zayıflar canım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Düşük ağırlık, uzun tekrar, az setle yağ yakarsın kalçan toplanır ve bacakların parçalı gözükür az da hacim alır.

1|0
    0|0
    • Az setle ne demek Istediniz?

• Setleri alıştıkça arttırabilirsin ama önemli olan tekrarı arttırmak olmalı senin için

• Anladim teşekkür ederim

• Ağırlık çalışması ile birlikte, kalori harcadığından dolayı incelme olur. Squat ile şekil alır. Tabi burada ki kilit noktanın, beslenme olduğunu unutmamak gerekli.

1|0
    0|0
  • Onu bilmemde benim arkadaşın eklemleri zarar gördü bayaa squattan en az yarım saat ısınmanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Bacaklara ağırlık calisirsan daha fazla genişler kas oluşumu olduğu için geri eski haline dönmesi de zaman alır bende ağırlık yerine kosman daha faydalı olur

1|0
    0|0
  • squat yapacaksan az kilo çok tekrar yapmalısın...

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sadece bacak ve götün şekillenir diğer antrenmanları da yapmalısın yoksa tombul seksi bayan olursun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...