Sevgilimi, arkadaşının sevgilisini öperken gördüm. Sizce bu arkamdan vurmak değil mi?

6 yıldır beraberiz.okuls u bu derken bu sene resmilestrcez.sevgilim beni arkamdan vurmadı.onun çok samimi olduğu ve yıllardır tanıdığı ve beni kardeşi gibi sevdiğini söyleyen adam beni yerden yere vurdu.bu adamın yedekte bi sevgilisimidir nedir.antalyadan gelmiş sevgilisi.ben sevgilimin arkadaşını çok seviyordum bugüne kadar tabi.çok iyiliği oldu bana ama hepsi yalanmış.sanırım bu kızı yatmak için kullanıyor.sevgilim geçen aradı biz cafede oturcaz haberin olsun hayatım dedi.kızda benmle konuştu gözün arkada kalmasın üçümüz beraberiz dedi.sevgilime çok güveniyorum ama fazlasıyla okadar bana güven verdiki.iyi tamam dedim oturun.aradan 2 hafta geçti bugün erkek arkadaşmla buluştuk fotolarımı çekti.güldük eğlendik.fotolarıma bakaymd edim telefnu aldım kızı öpmüş sarılmış gözgöze bakmışlar.arkadaşıda fotolarını çekms.Allah için biri bana bişey desin bu nedir kafam allak bullak:( erkek arkadaşm çok yalvardı yanlış anladın diye.sustum şu anlk bsy demedm çok yalvaryr sabahtandr

Güncellemeler:
bide boynundan öpmüş kızı :(
ağlıyorum:(

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu kizi paslasmislar sanirim 2 arkadas. yani kullan at yapmislar kiz da o karakterde biriymis. sevgilin kisacasi cinsel durtulerinin esiri olmus o durumda. 6 yillik bi iliskiniz var ve resmiyete gidiyor. sonucta sana evlilik oncesi dokunmuyorsa hormonlarinin kurbani olmus diyebilirim. al karsina acik acik konus bence dogrulari anlatmasini bu iliskide var olmak isteyip istemedigini sor ;)

0|0
    0|0
    • herseyi yasıyoruz sadece ilşkiye girmiyoruz

• yani ilişkiyede girin olsun bitsin bence :)

• fill in the blanks yapmis desene... eksikleri doldurmus kisacasi. arkadasiniz firsat bulunca affetmeyen cinsten sanirim eger evlenirseniz allah yardimciniz olsun sayin soru sahibi :(

Erkekler Ne Diyor 13

• seni aldatmak istemiş ama onuda eline yüzüne bulaştırmış. delil bırakmasaydı hala güvenecektin herşey ortada bırak yalvarsın peşinden koşsun çok istersen bi kere daha şans ver baktın bi hatasını gördün sil gitsin onu

0|0
    0|0
  • Yorum yok...

0|0
    0|0
  • herşeye rağmen gülüyor. link

bu çocuktan da mı daha kötü durumdasın ?

0|2
    0|0
    • Allah askına ask acısıyla bu fotoyumu kıyaslıyosun.evet buda fazlaca üzücü bi durum ama.herkesin kendine görede acısı var.

• Arkadaşının sevgilisi senin Sevgilini kulagindan opmemis ise sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • Sevgilin de arkadaşından farksız... onu da tanıyamamışsın... uzaklaş...

0|0
    0|0
  • daha soruyo musun

0|0
    0|0
  • bu kısaca o.ç luk uzunca o*rospu çocukluğu...proplem?..

0|0
    0|0
    • yine harap olan ben.kırılan ben.gelde bu 6 yıldan sonra ayrıl baskasına duvar ör.ne yapacagm hc bilmyrm.

• hala ayrılmadınmı yoksa. bu kadar küçük değilsindir.

0|0
    0|0
  • Boynuzlar hayırlı olsun :(

0|0
    0|0
  • bi kutuya koy kaldır köşeye. ikinci denemesinde şutlarsın.

0|0
    0|0
    • öylemi dersin

• ama ikinici denemesinde ya yakalayamazsa? nerden bilicek? boş koy. yol ver bence en doğrusu. affettin diye bi daha yapar nasıl olsa bu beni seviyo diye..

• YILAN HIKAYESINE DONMUS

0|0
    0|0
  • yaaa ağlarsan ağla yaa burada seni mi avutcaz

0|0
    1|0
  • yani arkandan vurmuslar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• üzüldüm çok kötü bir durum fakat şüpheniz olmasın 3ü de sizi arkanızdan vurmuşlar yazık geçen senelere bence affetmeyin derim ve bence olan olmuş her ne kadar çok üzülüp ağlayıp sızlayacaksanızda iyi tarafından bakın evlenipte sizi aldatsaydı daha mı iyi olacaktı son anda kıyıdan dönme şansınız var iyi değerlendirin

0|0
    0|0
    • ağlıyorsun çünkü sen onu sevdin değer verdin ama o senin kıymetini bilmedi kendisi kaybetti üzülme karşına seni sevip kıymetini bilecek biri çıkacaktır yaşanacağı varmış yaşadın artık senin için tecrübe oldu

• ağlama ya kıyamam valla :/ ne yaşadığını hissedebiliyorum. emin ol zamanla geçicek ama senin yapman gereken kanmaman. seni seven adam gidip başka kızın boynunu öpebilir mi? var mı bunun mantığı? üzülme bak sevse böyle bişey yapmazmış :(

0|0
    0|0
  • sakın barışmak gibi bir hataya düşme. bak sakın diyorum. başıma geldi biliyorum. bi kere olan devamı inan geliyor sakın. bırak sürünsün mesaj atsın hiç cevap verme. seviyosundur ama yapacak bir şey yok. yapmamalıydı öyle.

0|0
    0|0
  • yuhhh karaktersiz bugün böle yapan gelecekte ne yapmaz

0|0
    0|0
  • Yoo bizzat önden gelmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...