Dün ilk defa squat yaptım bacağım kopucak?

dün 50 tane squat yaptım ilk defa bacaklarımı hareket ettiremiyorum resmen bide üni vardı bugün herkes yanlış nlamıştır tuaf tuaf yürüdüm bugun bidaha yapsam ağrıya rağmen sorun olur mu yoksa bekliyim mi

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Hareket yapmıyorsun normalde bırden bıre hareket o9larak sguata başlarsan kas kasılması olur vücudunda Kas ağrılarını, minimuma indirmek için yapılması gerekenler;

– Egzersiz öncesi vücudu iyice ısıtmak,

– Egzersiz öncesi ve süresince düzenli aralıklarla toplamda 500 ml. su tüketiyor olmak,

– Egzersiz sonrası düşük tempolu kardiyovasküler egzersiz yapmak,

– Tüm kas gruplarını, her birini gergin bir şekilde 10 sn. süreli esnetmek, once bacakalrın ısınsın sonra yap sen ısınmadan yapmışsın bıde ılkezmı yapdın ondan ağrıyordur geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• neden o kadar çok yapıyorsun ki? kendine zara verisin. set set yap. 16 tane yap başka hareket yap sonra yine 16 tae yap. bir anda yüklenirsen sakatlarsın haberin olsun

0|0
    0|0
  • Her gün yapma bir gün yaptıysan ertesi gün ara ver sonraki gün tekrar yap bir de birden bire yüklenmek kas ağrılarıyla uğraşmanla sonuçlanır bu da senin bu işi istikrarlı bir şekilde sürdürmeni engeller bu işte ise istikrarlı olduğun zaman fayda görürsün

0|0
    0|0
  • böyle şeyler hergün yapılmaz bide direk yapma artır zamanla

0|0
    0|0
  • yürümeni yanlış anlamışlardır kısmında koptum :D
    kas gevşetici al

0|0
    0|0
    • valla saçmasapan şey gibi yürüdüm yok onu süremem kızarıklık yapıyo

• İlk defa olduğu için ağrı olması çok normal.. Zamanla bu derece ağrı olmayacak, yapmaya devam edin.

0|0
    0|0
  • amele sporu yapmışsın sen; 1 hafta sonra iyileşirsin; hayalinde ki g. ötü düşün; bu seni motive eder

0|0
    0|0
  • ham olduğun için hemen yüklenme 25 tane 3 set yap 1 gün yap 1 gün dinlen.

0|0
    0|0
    • tamam denicem teşekkürler
      bide bu ağrı ne zaman geçer

• Protein tüket; yumurta, tavuk, süt vs. ve iyi dinlen akşam erken yat. 2 güne kadar azalarak geçer.

• Fazla yüklenme kas yırtılması olabilir aminoasit kullan kas onarıcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Agri gecene kadar bekle benim de oyle olmustu ama agri gecmeden yaparsan zarar verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...