Nasıl kolayca kilo veririm?

Merhaba arkadaşlar 162 boyunda ve 57 kilodayim. Kilo verebilmem için önerileriniz nelerdir? Akşamları yürüğüşe çıkıyorum ve pilates yapıyorum fakat zayfilayamiyorum. Nasıl kilo verebilirim?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Antrenmanlarını yüksek yoğunluklu ayarlamalısın. Belli ki antrenmanların aerobik ( oksijen yakılarak ) enerji tüketimi üzerine kurulu. Bu sana pek fayda etmez. Çünkü boy kilo oranına göre kilolu sayılmazsın. Yapacağın şey metcon ( metabolic conditioning ) antrenmanlarıdır. Bu antrenman metabolizmanı hızlandırıp yağ yakımını tetikler. Basit anlamda 1 saat yürümek yerine 10 kez 100 m sprint koşmalısın ( aralarda 2-3 dakika dinlenerek. ). Yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman (HIIT) sistemlerini incelersen kendine uygun bir şey bulabilirsin. Performans şart. ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 55 kilo size gayet uygun saat 6 dan sonra yemeyi kesin un tuz şeker kesin elma armut ceviz çiğ badem çiğ fındık birde tempolu yürüyüş ve bol bol su içmek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sporla diyeti eş zamanlı gotur

0|0
    0|0
  • yürüyüşte pilateste kilo verdirmez zayıflayamaman normal, yürüyüşü nabzını yükseltcek şekilde tempolu yapacaksın, terleyeceksin su gibi. + şekerli kızartmalı ve ekmek gibi şeyleri hayatından çıkartacaksın

0|0
    0|0
    • Çikolatadan nasıl vaz geçeceğim :(

• Merhaba, yürüyüşe çıktığın zaman yürüme, yavaş tempoda koş. Evde mekik ve şınaf çek nesela günde 10 ar tane. Programlı olarak sürekli yaparsan farkı göreceksin.

0|0
    0|0
  • O zaman sen zayiflayamaasin genetik demekki ☺️

0|0
    0|0
  • yürüyüşleri sabah yap aç karına yap tabi eve gelince ılık duş al bu sayede kilo verirsin bide her sabah kalktığında ilk ılık su iç :)

0|0
    0|0
  • Yemene dikkat ediyor musun?

0|0
    0|0
    • Evet ediyorum aslında günde 1 kahvaltı yapıyorum ve bir kez sıcak yemek yiyorum

• Yaptıklarına devam et ekstradan diyetle takviye yap

0|0
    0|0
  • fat burning cardio videoları var onları dene

0|0
    0|0
  • Hergün bir bardak domates suyu
    2 bardak yeşil çay bol limonlu

0|0
    0|0
  • 35 kilo verdim ben personel traning koclugu yapiorm uygun fiyatlarla zayiflamasaan o kilolari ben alacam

1|0
    0|0
  • yediklerine dikkat et.. yürüyüş ve pilates yapiyorsun onlar iyi.. zamana ihtiyaçin var. sabırlı ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Az ve düzgün şeyler tüketerek.

0|0
    0|0
  • Spor ve diyeti birlikte yürütmek gerekir

0|0
    0|0
  • diyet yapman şart

0|0
    0|0