Esra Ve ceyda kardeşlerin gerçek yüzü ortaya çıktı ne düşünüyorsunuz linke bakın

link kırmızıyla işaretlediğim yeri dikkatli okuyun. Twitterde takipçisiyim kızların. Para için seksiliğini kullanan salak ayağına yatan komik olma çabasında olup para kazanan kızlar şimdi ise bu durumdan çok sıkılmışlar size ne kadar zeki olduğumuzu göstereceğiz artık açık pozlar yok diyorlar. gerçek yüzleri çıktı ne düşünüyorsunuz

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• amannnn orispi nolacak ya konusmaya bile değmez bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kızlar bilkent mezunu idiler zaten. bilkent'e abd sistemiyle gelen ilk 50'nin içindeydiler. mustafa topaloğlu'da çok zeki bir insandır. zeki birisi ancak o kadar profesyonelce salak numarası yapabilir yoksa salak olan birisiyle dalga geçince nasıl öyle kıvrak cevaplar verebilsin ki...

kızlar cidden çok zekiler, onların blogları da var hala yayında okuldayken yazdıkları eğer linkini bulursam ekleyeyim...

0|0
    0|0
  • Şu an ağlıyor ve geçmişi yad ediyorum. Tek elimle yazmayı sayelerinde geliştirmiştim. Her şey için teşekkürler Esra&Ceyda sisters.

0|0
    1|0
  • Ne bekliyordunuz ki?

0|0
    0|0
  • bunları twitterda takipçisi olan biri mi söylüyor ? teknolojiye hakarettir twitterdan bunları takip etmek

0|0
    0|0
  • zombie_lusaBir dakika önceŞu an ağlıyor ve geçmişi yad ediyorum. Tek elimle yazmayı sayelerinde geliştirmiştim. Her şey için teşekkürler Esra&Ceyda sisters.

KARDEŞ GECE GECE GÜLDÜRDÜN :)

0|0
    0|0
  • Parayla yattıklarını biliyorum.Ama başkaları seni de beni de ilgilendirmesin kardeşim.Boşver sen mutlu olmana bak.:)

0|0
    0|0
  • Umrumda bile olmaz ki.

0|0
    0|0
  • Yeni mı anladın hep öyleydiler zaten

1|0
    0|0
  • ne yapacaklarmış kim milyoner olmak ister'e katılıp yarışmayı mı kazanacaklarmış?

0|0
    0|0
  • gerçek yüzleri? he hiç kimseye vermemişler neredeyse?

1|0
    0|0
  • desene geçeliklerine zam geldi

1|0
    0|0
  • Akıl budalası tipler hiçte twiterim olmadı olsada takip etmezdim...:D

0|0
    0|0
  • Belki gerçektende beyinleri vardır :S

0|0
    0|0
  • Bu kardeşler sosyete eskortları zaten :S

0|0
    0|0
  • dünya üzerinde boşa işgaliyet

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun sonuç olarak ikiside taşş

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 12

• zaten belliydi ki böyle oldukları

0|0
    0|0
  • Eee neymiş gerçek yüzleri?

0|0
    0|0
  • büyük bir kayıp ama bence kültürleri öğrenim sürecine katkıda bulunacak

0|0
    0|0
  • resmen rezillik ya ben sahsen neden bunları takip edeyimki

0|0
    0|0
  • 250 gramdan ibaretler, kusura bakmayın hem cinsim de olsa yaptıkları etik değil. Kadın demek bu değil, g*tunu basını aç, bin bir rezillik, seviyesizlik sergile ondan sonra kültürden, bilgiden bahset. Yiyene afiyet olsun

0|0
    0|0
  • Adı 9'a çıkan birisinin 8'e düşürebilenini görmedik henüz.

0|0
    0|0
  • Bunların beyinleri var mıydı ki ?

0|0
    0|0
  • koyun bacak ilişkisi ?

0|0
    0|0
  • bunlarin 100 gramm beyinleri yokmuydu ne zekasi?

1|0
    0|0
  • ''Oldu o zaman.Sonra gömüşürüz'' deseydin.

1|0
    1|0
  • Elin titremiş kırmızıyla çizerken, elini korkak alıştırma.

0|0
    0|0
  • Allahım allahımm ...başımıza taş yağıcakk :))

Yaw onlar EİNSTEİN olsa kaç yağarr, hem ruhları hem bedenleri kaşar ...onlardaa azıcık kültür bilgi birikimi olsaa zaten bu kadar rezilliği ne gururlarına nede onurlarına yedirebilirlerdi...

Biri bilkent mezunu olduklarını yazmışş ver parayıı Türkiyede istediğin deliğe girr. zor değil ve onların zekalarının göstergesi hiç değill...

Özetle buna çuk diye uyan atasözümüzle tamalıyorum

"O..punun tövbesi yar..ğı görünceye kadardır. "

0|0
    0|0
Yükleniyor...