Aramızda çok güzel bi iletişim var. Benden hoşlandığına emin olabilir miyim?

arkadaşlar mehrba.Ben Fakültemden ve aynı sınıftan bi arkadaşımla çok yakınım şuanda.Yani önceden bu kadar yakın değildik ama son bir aydır çok yakınız ve sınavlara filan sürekli birlikte çalıştık ve özellikle de son bi hafta çok yakındık.Geçen gün gece saat 4e kadar konuştuk.Keşke 2 sene önce hazırlık döneminde tanışsaydık keşke o zaman bu kadar yakın olsaydık falan dedi bana ve mesela aramızda sürekli şakalaşma şeklinde bi yakınlık var mesela ben onun erkek arkadaşlarını soruyorum sürekli bu kim şu kim sana yan gözle bakmasın gibi gibi o da açıklama yapıyo şöyledir böyledir diye.Tabi ara sıra bikaç kere arkadaşım diye hitap etmişti ve sinir olmuştum ama Hani ne bileyim aramızda buna benzer biçok şey oluyo.Bu sizce yakın arkadaş olmaktan mı gelir? yoksa bi hoşlantı olduğundan emin olmalı mıyım? Nasıl davranmalıyım? Fikirlerinize ihtiyacım var gerçekten şimdiden teşekkürler..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• senden hoşlanıyor; ama teklif etsen olumlu cevap vermez bence

0|0
    0|0
    • nasıl yani neden, nasıl bi çelişki bu :)

• anahtar cümle: keşke iki sene önce tanışsaydık demiş. bu cmle senin tahmin ettiğinden daha önemlidir. tabii sen neden böyle dediğini daha iyi bilirsin.

• ya açıkcası o okula başladığından beri 2 kişi girdi hayatına bunlardan biri ben de biliyorum anlatırdı eskiden mutlu olmadığını filan.Ben 'keşke 2 sene önce bu kadar yakın olsaydık diğerlerini hiç yaşamasaydım daha erken tanısaydım seni' şeklinde anladım o lafı ama tabi yanlış anlamış da olabilirim bilemiyorum ilk aklıma gelen buydu

Erkekler Ne Diyor 1

• EVE AT ONU :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...