Hani böyle çok sıkılırsınız nefesiniz kesilir resmen ya hani işte tam o an ne yaparsınız?

soruda da belirttik işte resmen sıkıntıdan nefesim daralıyor nefes almak bile eziyet gibi geliyor çok sıkılıyorum ben.

çıktım gezdim dolaştım geldim yine geçmedi bu sıkıntı.

hem nasılsınız hem de önerileri alayım ne yapılabilir bu durumda?

hayırlı akşamlar efenim.

Güncellemeler:
ne çok yeni üye var eskilerden pek kimse yok ortalarda

hatunlardan penbepanter, mira ve elmalıyı tanıyorum erkeklerden de bir social var tanıdık bildik

buralar eskiden bağ bayır tarlaydı heyhaaaatt

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• şindii bi kere dişi bir kartala hüzün karamsarlık yakışmaz...

Belki yalnızlıktandır... yalnızlıktan bende çok sıkılıyorum fakat. SEN KARTALSIN... KARTALLAR YALNIZ UÇAR KARGALAR SÜRÜYLE!..

benim sebepsiz can sıkıntısı çektiğim zamanlarda resim yapmak satranç oynamak gibi etkinliklerim var sende uğraşacak birşey bulmaya çalış.

alışveriş yapmasanda alışverişe çık piyasada yeni neler var bakarsın zaman geçer. birde arkadaşın olursa yanında sorun kalmaz. sevmediğin biride olsa al yanına gezdirmeyi dene..

aklıma çok bir şey gelmiyor..

0|0
    0|0
    • ben alışverişten nefret ederim alacağım zaman bile sıkıcı gelir şimdi bir de almadan gezmek daha sıkıcı ya :(( ama sağol öneriler için

• insan için en büyük ZİNDAN, kendi karakterine uymayanlar arasında kalmakmış.. Etrafında kendi kişiliğine uygun dost ve arkadaş yokluğundan olabilir sıkıntılar.. insanlarda çok değişti samimi olmaya gelmior.

Erkekler Ne Diyor 10

• sabah olunca geçerrrr

0|0
    0|0
    • akşam 6da uyandım sabaha kadar otururum bu sıkıntıyla mı oturayım yani?

• valla benim herzamanki halim yapacak bişey yok. mutlu olmaya bakacaksın hayat devam eediyorrr . El salla bizeee :)

• Aynı şey bendede var cok sıkılıyorum bende gezdim geldim ama bi türlü normal olamıyorum, ama bu sıkıntının bir kaynağı var mutlaka onu bulup çözüme kavuşturmak lazım.

0|0
    0|0
  • link

bence en güzeli bunu yap

0|0
    0|0
  • Halk dilinde ağırlıktır kendisinin adı ama gerçekte insanin isim koyamadığı duyguların toplam adıdır.Uyumadan atlatmak zor olsa da ben hep o durumda motora atlayıp galata köprüsüne giderim.Köprü,balık tutanlar,rüzgar ve deniz bana hep iyi gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Şınav çekerim.

0|0
    0|0
  • eee şey yap sen.neydi dur düşüneyim

0|0
    0|0
  • SEVGILIN YOKSA SEVGILI YAP 2 YIYISIN GECER

0|0
    0|0
  • şuan benimde aynı durumdayım acayip sinirliyim moralim bozuk

0|0
    0|0
  • bi sigara yakarım oda olmadı duvarı yumruklarım oda olmadı .. daha aklıma bişey gelmedi ..

0|0
    0|0
  • ben öyle durumlarda açıp erotik film izliyorum ardın yada eşliğinde mast. yap ohh mayışıp kalırsın orda:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yeniler geldi canım artıkın bende artık nickleri karıştırıyorum sıkılma daralma panikatak felan olursun sonra

1|0
    0|0
    • benim nicki başkalarıyla karıştır bakim sana napıyorum ! :)

• Annem halleder..

Ya bu gibi durumlarda annem teselli verir haksızdı olsam haklı yanımı bulur sıkıntım geçer

0|0
    0|0
  • bağıra bağıra şarkı söylerim azıcık geçer sıkıntım , böyle anlarda içip sarhoş olmak da ayrı zevk tabi.

1|0
    0|0
  • Geçmesini bekliyorum , bol su içiyorum ..

0|0
    0|0
  • Müzik ve yürüyüş. Hem gece de rahat uyuyorsun.

1|0
    0|0
  • film izle.

link

0|0
    0|0
  • Hiç öyle olmadı.

Belki limon iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Kocaman bir çığlık at. Hayırlı akşamlar efenim.

0|0
    0|0
  • doktora görünün ciğerleriniz de sorun oalbilir , ihmal etmeyin ...

0|0
    0|0
    • sigara nefes darlığı yapıyor artık ama onla alakalı değil sanırım

• sigra nefes düşmanı zarar verdiniz sanırım nefes borusu ya da ciğerlere film çektirin bence ihmale gelemz

Yükleniyor...