Sineijderin galatasaraya transferi

sizce sineijder galatasarayda ne kadar başarılı olur ve galatasaraydaki dengeleri bozar mı?

Güncellemeler:
sineijder Ile 3.5 yıllık sözleşme imzalandığı galatasaray tarafından borsaya bildirildi..
Ünal Aysal; Yarın akşam üzeri sineijder istanbula gelecek. Saati resmi siteden yayınlanacaktır..
Sneijder: 16:00-17:00 gibi İstanbulda olacağım..

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Denge olayı sorun olmaz bence herkes kendinide hak ettiği parayıda biliyor... İnsallah hayırlı olur bizim iinde oyuncu içinde...

1|2
    0|0
  • Bi gelse de öyle görsek. Ne çok nazlandı piç.

0|0
    0|0
  • Basarılı olur da pahalıysa dengeyi bozar evet.

0|0
    0|0
    • Evet maliyeti nerdeyse 30 milyonu buluyor..

• Ben diğer futbolcuların yerine olsam kıskanırım.

• Diğer futbolcuların haddine değil o parayla ilgilenmek. Herkes kalitesinin karşılığını alır. Oyuncunun aldığı para klübü bağlar...

• sonundaaaaaaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Real Madirdde Ronaldo 10 küsür milyon alıyor Albeloa 3milyon Mesut 6 milyon alıyor dengeler bozluyormu?Hayır herkesin bir fiyatı vardır.

0|0
    0|0
  • bence takım içi denge diye bişey yok messi takımın 2 kati para alıyor veya hulk takımın 3 kati para alıyor ama takımlar hala lider saçma galatasaray iyi oynasa hiçbirşey denge falan bozmaz:)

0|0
    0|0
  • ben bu adami daha ajax da oynadiginda izliyordum pekte abartilacak futbolcu degil bide cok cabuk sakatlaniyor :D bence galatasarayda ise yaramicak :D :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle başarılı olur...

Krasic,Meireles filan ne kadara geldiler ne kadar verim verdiler parayı konuşmamak dahi lazım forma patlaması olacak zaten gelirse...

0|0
    0|0
    • Ben sorun diğer futbolculcuların aldığı ve sineijderin aldığı

• Bülent Korkmazın bu konuda çok iyi şeyler söyledi. Sneijderin alacağı para kimseyi ilgilendirmez yani... Sonuçta klübün maddi durumunu bağlar... Messi'ye Anzhi 250 milyon Euro verecekti gelseydi diğer oyuncular yok arkadaş o kadar para verirseniz biz neyiz oynamayacağız mı dyecek ? Herkes hak ettiğinin karşılığını alır...

• hayirli olsun bakalim dengeler bozulcak mi:)

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • Çok başarlı olacak.Amin.

0|0
    0|0
  • bi gelmedi buda mk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...