Sizce kaç aya bu hale gelirim?

Haftada 2 gün salonda, 2 gün evde olmak üzere 4 gün spor yapıyorum. Ortalama 3 gün 10 dk karın çalışıyorum. Kaç aya bu hale gelebilirim sizce?
Şu anki halim;

Sizce kaç aya bu hale gelirim?
Yapmak istediğim;

Baklavaların biraz daha belirgin olmasını istiyorum yani.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• daha cok yürümelisin.

0|0
    0|0
    • yürümek değilde spinning veya hiit cardio falan seviyorum ben..

• aa onu bilmiyordum işte :/ teşekkür ederim, o zaman olanla yetineyim ben. ^^

• elbette yeterli. fit olman yeterli. pilates vs ile daha sıkılaşırsın.

Erkekler Ne Diyor 15

• 2 Senede anca gelirsin sana bir kaç video atayım onları kesin izle karın kası yapmak istiyorsan kesin bu videoyu izle

https://www.youtube.com/watch?v=TX4pH8PpP4M

1|0
    0|0
  • 3-4 yıl ciddi disiplinli çalışırsan yapabileceğin bir olay, şu ay may olaylarını kafanızdan atın bu iş o kadar kolay olsa herkes öyle gezerdi.

1|0
    0|0
  • Bence şimdiki halin gayet ideal. Ama illa öyle olmak istiyorsan beslenmeye de dikkat edersen 1 2 ay içinde olabilirsin

1|0
    0|0
    • teşekkürler. aslında emin de Değilim tam yapsam mi yapmasam mi diye :/ fazla erkeksi gözükürüm diye korkuyorum..

• çok çalışman gerek. Karın kası en zor gelişen kaslardandır. yavaş yavaş daha ağır programlar yapman gerek. Ben bir erkek olarak ilk aylarda 20 tane zor yapar iken 5. ayda göğsümde 22,5 kilo ile 25 mekik çekiyordum. Karın kası sabır ister. Bu hale gelebilmek yaklaşık 5-6 ayını alır. Beslenme karın kasında olmazsa olmazdır. Sebze meyve tüket bol bol. Biraz protein alarak da kaslarının gelişmesine yardımcı olabilirsin

1|0
    0|0
    • teşekkürler. ben ağırlıksız karın kası çalışıyorum yani kendi vücut ağırlığımla hareketler yapıyorum. haftada 4 gün 10 dk kadar çalışıyorum. gerisi bacaktı koldu derken 1 buçuk saati buluyor sporun bitmesi.. ağırlık olmadan bu hale gelemez mi yani?

• hayır gelir tabi de farklı programlar var onları araştırmalısın ve biraz ağır çalışmalısın o resimdeki kadın yaklaşık 1.5 - 2 yıldır bu işle uğraşıyordur. halter ağırlıkları var 5 ve 2.5 kiloluklarından 1'er tane almanı tavsite ederim bazı mekik pozisyonlarında bunları göğsüne koyup çalışman daha faydalı olacaktır.(tabiki ilerleyen zamanlarda). Program bulamıyor ise karın için program atabilirm :)

• 1 ay sağlam definasyon yap

1|0
    0|1
  • 1_ Beslenme
    2_ Devamlılık

Siz kızlar beslenme konusunda biraz açgözsünüz. Gırtlağınıza olan düşkünlüğünüz kilo almanına sebep oluyor. Ayrıca siz kızlar bir şeyi yapınca olmadı deyip hemen pes ediyorsunuz. Çok kez tanık olduk.

Böyle bir fiziği yapman çok zor değil ama devamlı düzenli yapacaksın + beslenmene dikkat edeceksin.

0|0
    0|0
  • tişörtü tam kaldır gerçek öneriyi gör

0|0
    2|1
    • abazaların yorumlarına ihtiyacım yok.

• 4ays

0|0
    0|1
    • o kadar sürecekse gene iyi :D

• düzenli yaparsan olur fakat sende o düzen olacağını sanmıyorum

• hadi ya.. insan ukala ve kıskanç olmasın yeterki, düzenli olmasa da olur. ^^ ;)

• 2 sene

0|0
    0|0
  • üsteki foto erkek mııııı

0|0
    0|0
  • Ne ayı kızım yıllar gerekıor bunun için:)

0|0
    0|0
  • şekeri kes

0|0
    0|0
  • Napcan kası yaa :)

0|0
    0|0
  • 3 ay olabilir de istediğin hal çok çekici değil

0|0
    0|0
  • bunu kimse bilmemz mesela kiminin 3 ayda filan olur kiminin 6 ayda belli olmaz yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...