8-9 Ayda İyi Bir Vücut Yapabilirmiyim? Spordan Anlayanlar?

Boyum 1.84 kilom ise 63. Kilo alıp kas falan yapmak istiyorum sizce yaza kadar istediğim vucudu yapabilirmiyim?
Birde boyuma göre kaç kilo olmam gerek?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bende sene aynı boydayım ideal kilon 77 ama kas için filan 80 iyi oluyor
    sıkı çalışma düzenli ve doğru beslenme ile 8-9 ayda ulaşabilirsin iyi bir vücuda.

15 kg filan alsan iyi olur zaten 8-9 ay 30 küsür hafta eder yani sen haftada 0,5 kg alsan yeter.
    ek olarak çok aşırı zayıf birisin metabolizman çok mu hızlı? eğer öyle ise ona göre beslenmen gerek kiloyu alman için günde yakığın kaloriden günde 700-800 kalori fazla alman gerekecek

0|1
    0|0
    • Ya benim asil sorunum kilo alamamak aslında. Bunun için karbonhidrat tozu düşünüyorum ilk aylarda sonra proteine geçmeyi düşünüyorum.
      Birde şunu diyorlar kilo alinca boyun kisa gozukur lafi var dogrumu bu?

• Hadi ya kilo alinca boy dahami uzun gözüküyor?

• karın bölgesi balkon olmadıktan sonra evet ister istemez kilo boy orantın standarta ne kadar yakın olursa o kadar kalıplı görünürsün.
      mesela senden benden 5 cm uzun 65 kg arkdaşım var yanımda çocuk gibi :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• şunu söylüyüm ya da ben söylemiyorum bu sporun atası idolüm arnoldun sözüdür...

HAYVAN GİBİ ÇALIŞCAN İNSAN GİBİ GÖRÜNCEN... anladın iyi bir program iyi beslenme takviye düzenli uyku ve en önemlisi gire bildiğin kadar hayvansı kilolalara girceksin... canın yancak yorulcan belki ama pes etme aynaya bakdığında gördüklerin hepsini unutturcak... sana...

ben öyleyim şahsen

0|1
    0|0
  • yaparsın. protein kullanmazsan yaptığın spor kalıcı olur. tozu bıraktığında eski haine dönmezsin kısa sürede.

0|0
    0|0
  • Boyun benim boyum ile neredeyse aynı ama kilo bakımından oldukça zayıfsın en az 70 kilo olman gerekiyor. Bir spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim evde çok fazla birşey yapamazsın. günde 120 grama yakın protein alman lazım. öğünlere bölerek alman daha faydalı bir oturuşa 120 gram protein alamazsın. Beslenmene dikkat edip programına sıkı sıkıya bağlı kalırsan yaza kadar fit bir vücuda sahip olabilirsin. Genetik yapın da el veriyor ise çok şanslısın demektir ;)

0|0
    0|0
  • Blmm

0|0
    0|0
  • Beslenme spor ve bazı takviyelerle istediğin vücuda ulaşabilirsin tabi istediğin vücut ct fletcher değilse normal bir görünümse 😄

0|1
    0|0
    • Yani kasli falan olsun istiyorum gogusler çıkar dimi

• Genetiğe bağlı önce başla 2 3 ay geçsin değişime göre anlarsın

• 3 5 ay geçsin hatta öyle hemen kas yapılmıyor bu spor sabır azim işi

• hele bir başla da vucudunun spora verdiği tepkiye göre birşeyler ortaya çıkar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...