Sizden önce başkalarının hayatında olduğunu öğrendiniz ne hissederdiniz?

Erkekler cevaplayın; evlendiniz ve sizden başka kimsenin eşinizin hayatında daha önceden yer almadığını zannediyordunuz tepkiniz ne olurdu,ne hissederdiniz?

Kızlar size sorum ; evlendiniz ve eşinizin sizden önce 1 değil en az 10 kişiyle birlikte olduğunu öğrendiniz tepkiniz ne olurdu,soğur muydunuz?

• Direk soğurdum sonrası malum terk
    20% (1)100% (4)56% (5)Oy Ver
  • Benden öncesi beni bağlamaz ,yanıma geldigi an geçmişi sıfırlanmıştır
    60% (3)0% (0)33% (3)Oy Ver
  • Affederim ama birgün bir yerden acısını çıkartırdım ve ayrılırdım
    20% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • Ne kadar çok sevdiğime bağlı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Karar veremedim:(
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Açıkçası ben erkek olsaydım asla kabullenemezdim.Gururum çok kırılırdi.

Ama hanımlar aranızda varsa bu hataya düşmüş olan yinede geç değil herşeyden önce dürüst olun inanın hiçbirşey gizli kalmaz.

Kendini koruyon kızlarımızda(her anlamda koruma) aynen yola devam sabrın sonu selamettir;)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda çok hassasım karım olacak insanın en ince ayrıntısına kadar araştırırım..

zaten tek takıntım budur.

geçmişi pislikle dolu kızı karı diye koluma takmam kimse kusura bakmasın

benim soyadım şerefli onurlu haysiyetlidir.

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Geçmişi değiştiremezsin.Geleceğine bakıcaksın. Ama Burnundanda getirceksin:D

1|0
    0|0
  • namus davası der babasının evıne yollarım. o gerekeni yapmazsa snn nikahında sana kalmıs derse. ben kökten çözerim sıkıntı yok. bu konuda eminim kendimden hayatta en ayar oldugum konu enayi yerine konulmaktır yapmıycagım şey yok.

0|1
    0|0
  • Sonra diyorlar kadına şiddet çokmuşta sokak ortasında bıçaklanmışta al işte hakkediyor inş bana denk gelmez keserim köpeklere atarım lan çok sinirlendigim konu :@

0|2
    0|0
    • Tamam abi haklisin da fazla sinir bunyeye zarar:)

• Yalan, yuva yıkar...

1|0
    0|0
    • Bencede erkeklerin en cok yaptigi hatalardan biri alan yok yere insani iskilledirirler

• Ben soğumazdım. Tam yol devam.

Tabii ki burada tek koşul, aklının eskilere takılmaması ve bana onların muhabbetini yapmaması.

0|0
    0|0
  • Merhaba

Benden önce ilişkisi olmuş olabilir normal karşıların cinsellik te yaşamış olabilir problem değil zaten evlenceğim kişi ile zaten bunları konuşmuşumdur sonuçta bu kızda mağrada yaşamıyor ya

0|0
    0|0
  • ben böyle birşeyi kabullenemem çok büyük sorunlar çıkar bitirmek istemem ama devam ettirmekte istemem bir anlık öfkeylede ne olacağı belli olmaz tam bir zihin karmaşa yani

1|0
    0|0
    • Evey ben erkek olsaydim gece uykularim kacardi boyle bir durumda

• Bende 1 kizim olsun veya olmasin gerisi erkek olsun istiyorum.

Cunku birsey farkettim bir erkek kendini temizleyebiliyo gercek manada ama kadinda oyle olmuyor malesef çürükse çürüktür ya yerinde sayar ya da daha da çürür

Kadin erkek esitligi bu noktada söz konusu degil

• evet aslında bende buna inanıyorum irade olarakta erkeklerin daha iradeli yaratıldığını düşünüyorum bir konu hariç oda malum biliyorsunuz işte birde şu bir gerçek ki erkeklerin sırt dönme şansı var kadınlarda böyle birşey mümkün olmayabiliyor malesef

Kızlar Ne Diyor 6

• yalan söylediyse 1 kişiyle birlikte oldum diye dünyayı başına yıkarım ama doğruyu söylerse 10 ya da 20 farketmez benim için sorun yok önemli olan bana olan aşkıdır

1|0
    0|0
    • 10 da fazla ben herhalde 2-3 ten yukarisini kabullenemem

• Benden öncesi beni bağlamaz.Benleyken uslu olsun.

0|0
    0|0
  • Yalan söylemiş, soğurdum tabi.

1|0
    0|0
  • hayal kirikligi tabi , bana önceden söylemesi gerekirdi

1|0
    0|0
  • Benden öncesi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Sıçmışım geçmişine .