Sorum basketbolcu arkadaşlara?

Arkadaşlar merhaba ben genelde forvet oynuyorum 3 numara diyebiliriz ve bazen top benden başlıyor ve takım arkadaşlarım bir yere kaçmıyor boş alan yaratmıyorlar kendilerine ayrıca önümdeki savunma fazla geçilebilir duruyor birde kalıplı olduğum için yarıp geçebiliyorum sayıda atabiliyorum ama çok fazla bencil oynamak istemiyorum pas yapmayı çok severim hatta paslarım çok iyidir sizce ne yapsam arkadaşlar?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Basket takım oyunudur kardeşim. Ben sağlıktan ötürü baskete devam edemedim. Boyum 201 cm ve iyi olduğum zamanlarda 3lük kaçırmazdım nerdeyse. Beni boş bırakırlarsa %90 girerdi. Bende paslı oynamayı severim ama bu takım oyunudur. 5 v 5 oyunda mutlak 1 kişi ya duvar yapacak ya da top almaya gelecek. Takım oyunu olmazsa tekmiş gibi hissedersin.

0|0
    0|0
    • Aynen abi hiç kıpırdamıyorlar fransa maçında türkiye vardıya cedi alıyor kimse kıpırdamıyor bekliyor hah işte aynen bu durum bir pas yapmak istiyorum acaba arkadaşlarlamı konuşsam

• Onun için tüyo vereyim sana. Durduğun yerde zıpla alış biraz zıplamaya. Sonra asılacağın bişi olsun rahat tutabileceğin potaymış gibi tutun çek sanki potaya asılıyomuş gibi. Zamanla iyi zıplamaya başlarsın. Benim okulda vardı asılıyordum iyice alıştım potaya asılıyordum azcık iyice tutabilmeye başladım show yapar gibi bir ara bir asıldım pota yamuldu :D :D :D :D :D :D

• Zamanında kısa potalarda vurmaya alıştım :D Tek sorunum zıplamak artık ağırlıklarla tek ayak filan zıplarım :D

• Boş alana neden kacmiyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...