Enes Kanter mi? Arda Turan mı?

Enes:70milyon Dolar

Arda: 41milyon Avro

ister tip olarak ister başarı olarak ister siyasi görüş olarak hjangisini seçiyorsunuz. ben tabiki enes kanter diyorum

Enes Kanter mi? Arda Turan mı?

• Arda Turan
    53% (9)67% (16)61% (25)Oy Ver
  • Enes Kanter
    47% (8)33% (8)39% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Elmayla armutu kıyaslamak gibi olmuş seninki

Enesi milli takıma almayan siyaseti spora bulaştıran zihniyete yazıklar olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Milli takimi yenildi diye sevinen karaktersiz enes kanteri secmiyorum tabi ki

0|1
    0|0
  • Arda Turan :)

0|0
    0|0
  • enes cok basarili bir oyuncu cok severim ama arda kiyasla kendi alaninda cok cok daha iyi bence

0|1
    0|0
  • arda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İkiside değil

0|1
    0|0
  • Arda

0|1
    0|0
  • enes bildiğin fetocunun önde gideni geçen senelerde sakatım deyip striptiz klüplerine gidip millli takıma gitmeyen bir tip arda karakterli en azından

0|1
    0|3
    • yaptığı kıyasa bak. ardanın da bilerek kart görüp playoff maçında oynamdığından haberin yok sanırım. kıyaslıyosan adaletli kıyasla.

• fetocu yahut cemaatçi değilim. sana ne adam istediği adamı/partiyi tutar tutmaz. akpli olsa bunu yazacakmıydın veya sevdiğin bir siyasi partlili olsa böyle yazacakmıydın. hayır yazmıcaktın. karakter böyle bir şey işte.

• milli takım kampına sakatım deyip katılmayıp striptiz klüplerine giden adamı savunmak esas karaktersizliğin dik alası

• Arda Turan

0|0
    0|0
Yükleniyor...