Kızlar, fırlama mı ister efendi mi samimi cevap bekliyorum ?

evet kızlar neden fırlama / serseri erkeklerden hoşlanırsınız ve bunlara kaptırırsınız kendinizi. sonu hüsranla biteceğini bile bile neden bunu yaparsınız ya da zoru başarma arzusu mu onu elinde tutmayı hedef edinerek. efendi adamların kıymeti bir tarafınız tutuşunca mı (evlilik, ciddi ilişki isteme gibi) aklınıza gelir. samimi cevaplarınızı bekliyorum hani yaş aralığı daha hovarda bi erkek ister hangi aralık daha ciddi oturaklı bir erkek ister onu anlamaya çalışıyorum.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• serseriyle çıkar, efendiyle evlenir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fırlama seven hiç bi kızla karşılaşmadım şimdiye kadar. Efendi olsun efendi. Artık çocuk değiliz sonuçta.

0|1
    0|1
  • efendı erkek herzaman doqru dusunur . efendı erkek tabıkıde :)

0|1
    0|0
  • fırlamayı kimse sevmez.nezaket,zerafet bekler.

0|0
    0|0
  • Fırlama iğrenç görünebilir.Her kız evleneceği erkeği efendi seçer.Neysen o ol

0|0
    0|0
  • şimdi herkes gbi bnde ciddi oturaklı dicem ama gdp hippileri buluyoruz genelde gerçekler..

0|0
    0|0
  • Ya bazılarında harbi şeytan tüyü oluyor, çekiyorlar, bağlıyorlar, efendilerde pek bulunmuyor mu nedir. Efendiler çok çekmiyor ya. Bir şey eksik onlarda, birşey... Yanında kendin gibi olamayacakmışsın gibi hissediyor insan, rahat da olamıyorsun zaten. Her hareketin batacak gibi oluyor. ama aşk, bazen yaramazlık ister, yalnızca ikinizin gülebildiği...

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 1

• şimdi dicekler oturaklı filan istiyoz diye ama yalan yani :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...