Tatilde yaptıklarınızı günlük şeklinde yazar mısınız?

Tatile giren gençler sizden sıradan bir gününüzü günlük biçiminde yazmanızı istiyorum.en ince ayrıntısına kadar uç şeyler yazmadan yazabilir misiniz. uzun olsun üşenmezseniz :)

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gün 1: motorsiklet üstünde 9 saat. Akşam üstü destinasyona varış. Buz gibi dışı buharlanmış bira ve nefis bir kitap eşliğinde balkonda Ege güneşini batırma seansı. Gece keşif...

Gün 2-8: Her gün plaj. Bol yüzme, dalma ve motorla koy gezme aksiyonu. Nefis diyarların yarattığı pek güzel bir baş dönmesi... İyotla zekileşmiş bakan cin gözler, yorgun bir beden, dinlenmiş bir ruh. 2. kitaba geçiş.. Muhteşem bir son, oğlan ormandan kurtuldu, kıza kavuştu :)) Geceleri bazen içki sofraları, bazen hızlı bir ege mutfağı ardından bira-çerez eşliğinde sohbetler.

Gün 9: Motorla bir başka 9 saat. Bol bol mola, lezzet durakları :) Eve dönüş, home sweet home...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben burda tatilde yaşadıklarımı anlatırsam site kapanır :))

0|0
    0|0
  • Natalya yı gördüm pas vermedi:/

Aleyna da bi italyanla yiyişiyo:/

Hakkı hadi odamıza gidip klimayı açalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kahvalti

Tvde kadin programlari

Cikip Bi alisveris sonra arkadaslarimla cay kahve

Eve gel

Yemek ye

Bak tvde bisey yok

Yemek ye

Telefondan nete gir ayni zamanda yat

Skl disari cik muhabbet sarmazsa don trafikte twittera bak

Dizi izle

Yemek ye

Can sikintisindan mutfaga git dolas yicek bsey bul

Sabah kadar dizi izle whatspta muhabbet

Oglene kdr uyu

0|0
    0|1
  • Sabah kalkiyorum 2 gibi kahvalti ediyorum kopegi cikariyorum eve geliyorum tvyi aciyorum oturuyorum 3-4gibi yatiyorum ayni seyler 7-24 boyle

0|0
    0|1
  • Kumsala uzanıp güneş tenimi öptü...Blablabalah

0|0
    0|1
  • sabahtan beri burdayım finaller bitti ite boşladık sonuçları burda bekliyoruz :))

0|0
    0|1
  • sevgili günnük

bugün berkecan saçımı çekti. çok ağladım.

0|1
    0|1
Yükleniyor...