Kilo almak için spora gidecegim tozların saç dökülmesi, sivilce gibi olumsuz yönleri varmıdır?

Kilo almak istiyorum ve spora gideceğim. Protein karbonhidrad tozları gibi tozlar veriliyormuş. Saç dökülmesi yaparmı? Sivilce yaparmı? Etkileri nelerdir?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• yav daha kaç kez söyliycem. HİÇBİR ŞEKİLDE TOZ KUL-LAN-MA-YIN!!
    arkadaşlar neden anlamıyosunuz bunların marketing dümeni olduğunu. hergün defalarca "toz kullansammı" tarzı sorular soruluyor. yahu günlük yediklerinden karşılayabilirsin ihtiyacını ne bu toz merakı kudurucam sinirden artık ya

0|0
    1|0
    • Kilo almak için sadece

• Tanımadığın insanlara saygılı olman gerektiğini annen öğretmiş olmalıydı. Iyi bir çocuk ol belki ilerde saygıyı görebilirsin. 😉

• @cceronimoo annem bana görgü kuralları öğretti o konuyu kafana takma sen. ama zaman içinde bana saygısızlık yapanlara karşılık vermeyi de öğrendim
      benimle uğraşma. sonuçları hoşuna gitmez.

En İyi Kız Görüşü

• Bence doktora giderek başla söylediğin tozlara.
    Belki herhangi bir şeye alerjin vardır ve bilmiyorsundur. Riske atma.

0|0
    0|0
    • zaten spor salonunun doktoru oluyormuş :) ölçü tahlil yapılıyor diye duydum

• Tamam işte, doktor sakın onay vermeden başlama.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hoşuma gider. 😂 galiba sana göre senin düşüncenin tersini söyleyen insanlar saygısızlık yapıyor. Saygısızlık anlayışın çok garip. 😄 süt siyah desen de inanmalıyız galiba. 😁 @kemaldursun63

0|0
    0|0
  • yan etkisi yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...