Ayrıldığınız erkek arkadaşınızla ilişkinizi keser misiniz?

Evet bayanlar bu konu hakkında nasıl düşünüyoruz?

Ayrıldığınız erkek arkadaşınızla ilişkinizi keser misiniz? Kesmezseniz hangi sebeplerden dolayı kesmezsiniz? Ayrı tuttuğunuz için, güzel şeyler yaşandıgı için ve o gunlere saygıdan, hala sevdiğiniz için, sevmek değil... ama yanınızda olmasını istediğiniz için... vs. vs. Sebeni nedir? ( bu ayrıntı ilişkiyi kesmeyenler için. kesenler için zaten ayrıntıya gerek yok ) Teşekkürler.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam keserdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben kesmek istemedim normal konuştum bi ayrıldıktan 4 sene sonra ama sulanmış salata gibi oluyor tavsiye etmem gerek yok eski sevgilinle sıradan bir arkadaş olamıyorsun

0|0
    0|0
  • keserim yani tamamen olmasada sadece selam verir geçerim . eski sevgiliden arkadaş olmaz .ben bunu bilir bunu söylerim .bi kere onun gözlerinin içine baktıkça beraber gecirdiğiniz iyi veya kötü günler gelir akla .kendinizede karşınızdakinide yapmayın böyle şeyler ,koparın aranızdaki tüm bağları

0|0
    0|0
  • benim ilklerimdi..yıllar önce olan olaylarla ilgili bişey anlattıgımda geçmişi anlatmaya gerek kalmadan olayı anlatmak çok rahat oluodu.. leb demeden leblebiyi anlaması..

duygusal anlamda herşey bitmişti ama arada farklı bi bağ vardı.. her zaman derdi ayrılsakta herşey bitse de aradığımda aç die..ama son attıgı kazıktan sonra ne hali varsa görsün..

0|0
    0|0
  • kesmenin doğru olduğunu düşünsem de her seferinde aradaki saygı kendini korusun diye çok çabaladım.maalesef karşı taraf bunun kıymetini bilemediğinden bir süre sonra kendiliğinden kesildi zaten.böylesi daha iyi oldu sanırım...

0|0
    0|0
  • İlişkimi keserim geçmişteki geçmişte kalmalı. Yanımda işi neymiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...