Her şeyin cevabını verdi onun cevabını vermiyor.

Acilen yardım edin !

Yakın bir erkek arkadaşım var hergün konuşuyoruz hergün bana mesaj atyor .. Saatlerce konuşuyoruz. Ben bir densizlik yaptım bir konuda kızdı bana . konuşmalarımmiz ;

Ben: "Özür dilerim. Yanlıştı söylediklerim. Seni üzmek değildi niyetim. Ama dediğim hala geçerli. "Eğer memnun değilsen, konuşmazsın benimle bir daha üzmem bende seni böylece...

Tekrar özür dilerim.."

O da : "dileme özür falan benim fikrim başından beri belliydi ama senden beklemezdim böyle bi soru sormayı ben bunun buraya geliceğini biliyodum zaten şöyle ona ben engel değilim..." dedi.

Benle konuşma istiyorsan diye o şekilde 3 kez sordum ama herşeyin cevabını verdi onun cevabını vermiyor. Ya "hayır saçmalama" dersin ya da "Evet konuşmayalım" dersin. Neden lafı cvırtıyor gibi ki

Güncellemeler:
Suçlu bendim o yüzden ..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• haddinden fazla ilgi gösternişsin hatanı anlamışsın ve özür dilemişsin dahada alçalmanın anlamı yok kabul ediyorsa etsin kız gibi naz yapmasın salla gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onunla yatmakmı istedin ne utanıyosun çekiniyosun zaten gizli sormuşsunn senin kim olduğunu bile kimse bilmiyormgörmüyor çekinme rahat ol beaaaa

0|0
    0|0
  • Acı çek diye :)

0|0
    0|0
  • Konu ne bilmiyorum ama erkek işte ne kadar kız o kadar mutluluk ...

0|0
    0|0
  • konu nyediki onu yazmamışsın

0|0
    0|0
  • konu ne kızım ya düzgün anlat şunu ne dednkii ona

0|0
    0|0
  • Kim neye engel?

Bi de... Konuşma. . . Yani konuşmasan kimseyle olmuyo mu öyle bi şey. . (Gerçi pardon ya, sen kimsin ki :S Neyse)

0|0
    0|0
  • Saatlerce ne konuşuyon elin herifiyle. Konuşmayın arkadaş kimseyle, ne konuşuyon . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kararı sana bırakmış o yüzden yorum yapmıyor. ister konuş ister konuşma, canın nasıl isterse, diyor.

0|0
    0|0
  • uzak dur uzak bu itlerin türünden

0|0
    0|0
  • Hergün hergün konuştuğu, mesajlaştığı ama kendisinden aşk işstemeyen konuyu aşka getirmeyen kızı buldular mı kaçırmıyorlar. Kendini kullandırma bence.

1|0
    0|1
Yükleniyor...