Kendinizi mi düşünürsünüz yoksa annenizi mi ailenizi mi?

Sevgilimle barışmak istiyorum ama annem izin vermiyor, benim için yanlış kişi olduğunu düşünüyor, ama onu çok özledim:( ben onsuz yapamıyorum, kimseyi sevemicem bence, 2 yıllık ilişki ailem biliyordu, şimdi annem (zaten babamda aynı fikirde) doğru düzgün bir insan bulda evlen diyor, ya ne yapacağımı bilmiyorum, çocukça bir ilişki değildi ikimizde yetişkin insanlarız, ama çok özlüyorum unutamııyorum, ne yapmam lazım? ((((

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, neyine göre yargıladılar çocuğu.Maddiyat mı, kişilik mi?

1|0
    0|0
    • Hem maddiyat,

• Soyleyenem:( var iste...tesekkurler yinede

• Utanılacak bir şey yok.Şayet yinede söylemek istemiyorsan sen bilirsin.

Bu arada rica ederim.

Umarım hakkınızda hayırlısı olur.. :/

Erkekler Ne Diyor 10

• senin ki biraz bağımlılık bence.. başkasına ve kendine şans ver.. daha mutlu olacagın birini bulacagına eminim..

1|0
    0|0
  • çevremde gördüklerime göre annenin bi bildiği vardır elbet hiçbir anne evladının kötülüğünü istemez

1|0
    0|0
  • herkesin aile yapısı farklı. benim başıma gelse ailemi hiçbir şey için karşıma almam.

1|0
    0|0
  • Ailen mutlaka cocugun biseyini gordu oyuzden istemiyorlardir sonunda uzulen olmani istemedikleri icin simdiden unutmani istiyorlar ama karar senin yasayacak olanda sensin sonunda auzulende olabilirsin o yuzden iyice olc bic eger hala istiyorsan aile git durumu anlat onlarda insan vazgecmedigini gorunce istemeyerekte olsa verirler

0|0
    0|0
  • her ikisini de aynı anda yapmaya çalışırım. düşünmeye yani.

sevgilinizin karakteri önemli burada. önce ailenizin gönlünü hoş tutmadan sevgilinize dönmemenizi öneririm.

0|0
    0|0
  • ben kendimi düsünmüyorum hep baskasini ailem sonra birde taa kankama falan can verenlerdik diye biliriz ;)

0|0
    0|0
  • Akisina birak ...

0|0
    0|0
  • aile önemlidir her zaman

0|0
    0|0
  • Peki sevmeme sebepleri neler

0|0
    0|0
  • Kendimi tabikide

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böle düşünüyorlarsa mutlaka bir bildikleri vardır.

1|0
    0|0
  • Durduk yere niye çocuğu banlamışlar.Vardır bir arazi.

1|0
    0|0
    • Evet var simdi soyleyemem cok sey varki aileme ters, ama benim hicbirsey umrumda degil

• ailenmi karşına alma , dindar bir imisiniz

1|0
    0|0
    • Sayilir...

• ee o zaman açık konuşuyurum , dinde sevgili mevzusu yoktur biliyorsun , günah ve günahlara vesile olma derim , yaşınız kç bilmiyorum , ilerde evlenrsiniz istebilirler sizi , ailen belki hareketlrnden memenun değildir vs.

Yükleniyor...