Sporda nasıl zengin görünürüm?

Koca lazım gençler yüzüm vs mükemmel zengin birini buldum mü tamamdır nasıl dikkat çekerim?

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• sporda valla kızlara ayak gözü ile bakıyorlar

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Gidip göğüs/bacak çalışıp kendini geliştirdi diye kaşar denmesi kadar embesil bir mantık görmedim. bende çalışıyorum ne öyle bir tepki aldım ne de başka bir şey tam tersi imrenerek bakan bile oldu yani

• @Ebrusef8 tamam bana nie kızıyorsunuz imrenerek tabi bakıyorlar. fakat arkanızdanda konsyorlar genelleme yapmiyorm da sadece söyleme geregi duydum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• zengin koca arayacağına zengin olmayı düşünsen bence daha iyi olur.

3|0
    0|0
  • fitness'e git
    Lüks restaurantlara git

1|0
    0|0
  • Zenginliği nasıl tarif ettiğine bağlı
    2007 model audi q7 , 120 bin lira
    Gayet zengin gösterir , ama bir golf r , 180 bin lira
    Sıradan gösterir , ama arabadan anlayan bilir.
    Sen alçakgönüllü zengin mi istiyorsun? Yoksa gösterişli zengin mi?
    Gösterişi seven zengin erken batar.

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun

1|0
    0|0
  • 2 metre altın zincir dola boynuna. Leopar tayt... Tamamdır.

1|0
    0|0
  • Asık ol bosver paralı birini

1|0
    0|0
  • en son dedemanda spor yaparken ablanin biri hic geregi yokken transparan badiyle kosu bandina cikmisti ona benzer ucuz seylerle elin kel gobeklilerinden kaparsin bir tane, 9 ay 10 gune de o kel gobegini benimkinin yarisina anca getirir falan iste

0|0
    0|0
  • Tenis oyna teniz... işe yarar.. bilirim :)

0|0
    0|1
  • yok böyle ego

0|1
    0|0
  • lkdfmd :D bir taraflarını açarak :)

1|0
    0|1
  • kız sen zengin koca bul evlen onun kız kardeşini bana yap bende onla evlenyeim dalgasına sonra bunlardan boşanırız aldığımz paralarla yer içer takılırız :))

0|0
    0|0
  • para için evleniyo. haha. sen evliliğin amacını kavrayamamışsın kızım. biriyle para için evleniyosan hiç evlenme ne kadar menfaatçi adamsın. ayrıca öyle bir adam bulursan umarım senin ne mal olduğunu anlayınca postayı koyar

1|0
    0|0
    • 18 yaşında arkadaş senin yaşına veriyorum bu sözleri ve muhattap olmuyorum

• 2)) peki sana sorum şu:
      sen kimsin de bir insana bu acıları yaşatma lüksüne sahipsin. sakın bana "öyleyse evlenincede kocama ilgiliymiş gibi davranırım" deme. bu sefer de o masum adama hayatı boyunca yalan söylemiş olacaksın.
      ulan yeter insanların çektiği bir sürü dert var bir de sen gelmişsin menfaat peşinde koşuyorsun. demek söylediklerimi yaşıma veriyorsun? ulan sen bu yaşa gelmişsin hala olgun biri gibi düşünemiyorsun. bu açıdan bakınca burada sorunlu olan sensin.
      eğer zengin birerkek olsaydın karşındaki kişinin "acaba beni param için mi seviyor" diye düşünmezmiydin? ve karşındakinin senin paranı sevdiğini fark ettiğinde hayattan nefret etmezmiydin?
      şu dediklerimi adam gibi oku. aklını başına al. o adam senin yüzünden hayatının en büyük acısını çekebilir. insanların hayatını karartma yalvarırım sana. o adam acı çekerse Allah da senin yanına bırakmaz. gerek bu dünyada gerek öteki dünyada o adamın çektiği acıları sana da çektirir. lütfen para için hem kendini hem başkalarını üzme.

• Hala uğraşıp yazmışsın dedim ya seninle muhattap olmuyorum diye.

• Gözünü torpak doyursun 😂😂 rastgele

0|0
    0|0
  • amaç zenginse akıllı ol bulursun :D

0|0
    0|0
  • Şahsen istediği kadar güzel olsun evlenmem. Nerede nasıl tanıştığım ve huyu önemlidir benim için.

0|0
    0|0
  • koşu bandında yüzünü olmada kalçanı gösterecek tanga sart :D

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gelen zengin erkeklerde güzel ve zengin görünümlü bir kadın la tanışsak ta evlensek diye yırtınıyorlardı. Oradan bulacağın erkek, seni nasıl yatağa atarım derdinde olur, yatağa atar hevesi de geçince o salona bir daha uğramaz eğer sen olayı evlilik boyutuna getirirsen.

0|0
    0|0
    • Ama çok güzelim

• Ne güzel senin adına sevindim. Bizim salonda da bir bayan hoca var orasını burasını çok güzel sergiliyor ve güzel de bir bayan, ama ona bakan erkeklerin "aaa ne kadar evlenilecek bir kadın" diye baktıklarını sanmıyorum.

• Anladım kardeşim teşekkür ederim

• Koca istiyom gel beni all

0|0
    0|0
  • İyi domal yeter

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Koca Lazım derken?
    Ne için lazım yatakta mı mutfakta mı sadece parası mı?
    Belli oluyor ki sadece parası... parayı her yerde yedin içtin gezdin bu adamın senden alacakları... ya tipsiz yaşlı ve göbekliyse yatakta bir düşün...
    diyelim ki hem yakışıklı hem zengin okumuş olmasına rağmen görgüsüz olanları var bunların sohbet edemezsin...
    sevmediğin bir adamla nasıl sevişebilir ki insan?
    Bu adamı boynuzladın diyelim ve hiç yakalanmadın bu seni tatmin edecek mi hayır...
    Bir gün Aşık olacaksın... o gün bu adamı boşayabilecek misin? Hadi boşadın aşık olduğun adam seninle evlenir mi?

0|0
    0|0
  • kaliteli tayt ve badiler giy :)

1|0
    0|0
  • Zengin birini nasıl bulursun bilmiyorum ama bulduktan sonra paranla biraz karakter ve özsaygı satın al.

1|0
    0|0
  • Boy aynasının önüne geçip fotoğraf çekmeyerek

0|0
    0|0
  • Olduğun gibi görünmelisin

0|0
    0|0
  • Kaliteli spor kıyafetleri giy ve eğlenceli davran ve gülümse

0|0
    0|0
  • konuşmalarınla tavrınla dikkat çek

0|0
    0|0
  • spora bu amaçla gidene ilk defa şahit oldum

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Yüzünle bulduğunu azıcık aklınla kaybedersin senin gibiler eğlenilecek evlenecekler evinde böyle arayış içinde değiller ayrıca bu devirde koca parasını zor yersin anca bir taraflarını yersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...