Fitnessa gidenler sizce?

Merhaba ben yeni fittness a yazıldım. Orda kulanım gereken spor havlusu nasıl olmalı nike ın spor havlu ları gerçekten çok pahalı napabilirim durumum cidden yok nerden ne teymin edebilirim. ?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Terini alacak sıradan bir havlu al kasma bu kadar sen oraya havlunu sergilemeyemi gidiyorsun :) , terden zaten iyi çalışırsan havlu berbat olur :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende spor yapıyorum ama hiç oraya nike ın havlusu ile gelenlerin bir havası olduğunu görmedim. Belki de spor yapmaktan milletin havlusu niike mi özdilek mi dikkat etmediğim için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 10 liraya havlu almıştım onu kullanırdım :) Hatta 2 tane almıştım. Nike falan hikaye, ne yani terini terlemeden önce mi emiyor.

1|0
    0|0
    • Ahahaha çok iui ya çok güldüm 😂

• Ben bu lafı salonda bir adama söylemiştim. Benim havluyu görünce ne marka dedi, özhavluoğulları dedim. Ha nike falan alsaydın ben aldım 140 liraya çok güzel dedi.. dayanamadım dedim aptal aptal güldü :D

• Kardeşim dalga mı geçiyorsun bu bir para tuzağı neymiş spor havlusu ya? Aç Havlu dolabını al bir tane şaka mısın?

0|0
    0|0
  • Sonuçta ter alacak yani normal bir havlu işini görür arabayı sürücümü sürüyor ehliyetmi derlerya öyle yani sen spor yapacaksın markaya takılma :)

0|0
    0|0
  • pamuk havlu olsun. suyu emen bir yapıda ve yumuşak olması yeterli. şekil olsun diye para bayılmak yersiz.

0|0
    0|0
  • ben evdeki bir havluyu kaptım götürüyorum dümdüz beyaz bir havlu :) öyle özene bezene şekilli şeylere gerek yok terini emsin yeterli

1|0
    0|0
  • senelik 600 tl bir yere gidiyorm millet evleki havlu ile gelyor. gerek yok lükse.

0|0
    0|0
  • abartma altı üstü bir havlu evden al bir tane onu kullan görücüye çıkmıyosun spor yapacan

0|0
    0|0
  • Kendine zor bakıyon. Spor havuzun nasıl para yetirdircen

0|0
    0|0
  • marka olmasına ne gerek var. normal bir havlu alcan sadece :)

0|0
    0|0
  • illa nike olması şart değilki güzel bir uygun havlu ideal mesela 15.20 tl arası

0|0
    0|0
  • sıradan bir havlu

0|0
    0|0
  • havluda ıllede marka olmasına gerek yok sıradan bır havlu her turlu ısını gorecektır

0|0
    0|0
  • sporu senın yerıne havlu yapmayacak nıke almak zorunda deılsn.

0|0
    0|0
    • Elit bir ortam cihangirde o yüzden kastım biraz sanırım.

• Hıı öyle mi diyosun

• spor salonunda önemlı olan fızıktır dışarıya degıl içeriye yatırım yap :)

• Ben senelerdir boks yapıyorum o dediğine hiç ihtiyaç duymadım peşkir neyimize yetişmiyor anlamadım

0|0
    0|0
  • bırak nike mike sen oraya spor yapmaya gidiyosun normal bir havlu al git işte

0|0
    0|0
  • Vallahi ben migrostan 2 tane mavi havlu aldım kullanıyorum tanesi 6 tl falandı.

0|0
    0|0
  • Ben normal havlu kullaniyorum ince gayet de iyi

0|0
    0|0
  • ben annemın ceyızlık beyaz havlularından alıyorum mısss

0|0
    0|0
  • ne nike havlusu kızım sosyete miisn sen. herkes evdeki havlusunu kullanıyo zaten

0|0
    0|0
  • Aaaa Nike havlu yoksa spor yapılmaz! Boşuna yazılmışsın spora, yandı gülüm keten helva...

0|0
    0|0
  • ben banyo havlusu ile gidiyorum bacım. sen de öyle git daha davşanımsı olarsın.

0|0
    0|0
  • İnsanlar kasmaktan hayatlarını yaşayamıyorlar ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çakma nike sana iyi gelicek

1|0
    0|0
  • Normal düz renk havlu yasakmı?

0|0
    0|0
  • Herhangi bir marketten düz renk havlu al. 5-10 lira bir şey.

0|0
    0|0
  • marka olacak diye kendini şartlama

0|0
    0|0
  • Hem durumum yo diyorsun hemde fakir görünemem diyorsun al bir 10 5 Tl lik havlu herkes havlunamı bakacak hangi marka diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...