Kardeş olarak gördüğünüz arkadaşınız var mı?

kötü günlerde iki eli kandada olsa bırakıp yanınıza gelen, sizinle birlikte ağlayan yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen biri var mı?

0|0
34|45

En İyi Erkek Görüşü

• var. 6 sene yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi, sonra ben ayrılmak zorunda kaldım istanbuldan. günlerce söyleyemedim üzülür diye... tabi başkalarından duyunca da; ''bu durumu niye en son ben duyuyorum, neden söylemedin'' deyince de bişey diyemedim, aval aval baktım yüzüne. ağladı defalarca. hatta babannemin hasta olduğunu söylediğimde bile; ben soğukkanlıyken, o benden önce ağlamaya başlamıştı. ama halen görüşüyoruz tombişle ve şu an birbirimizin feysbuk sayfasının içine etmekteyiz.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Şahsen benim iki elim kanda olsa yardımına koştuğum herşeyimi paylaştığım insanlar var ama benim için aynı şeyleri yapmayacaklarını öğrendim yakın zamanda...

0|0
    0|0
  • allaha şükür var :) 2 tane çocukluk arkadaşım var 20 senedir yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez iyi günde kötü günde :) bir tanede 15 senelik arkadaşım var beraber yemediğimiz nane yoktur trafikz kazası geçirdim bu yaz ailemden önce hastanedeydi kardeşim :)

1|0
    0|0
    • umarım sonsuza kadar birlikte olursunuz :)

• yok zaten hatunlardan umudumu kestim :)) bekar kalıp arkdaşlarımın çocukları sevicem :DD o yüzden amin diyorum :D

• Var. 5 yaşından beri arkadaşım olan (Şuan ben 17 o 19) bana gerçek kardeşliğin anlamını öğreten tek kişi. Öyle ki ben daha 8-10 yaşındayken bana futbolu, basketbolu, düşüp kalkmayı, erkek olmayı, bakımıma ve temizliğime ne kadar önem vermem gerektiğini, korkmamayı, kardeşliği, olgunluğu, hayatı her şeyi öğretti. Geceleri sağda solda koşturup 3-5 liramızla BİM e girip parti diye aldığımız abur cuburları paylaşmayı, gerçekten 1 simiti 10 kişiyle paylaşmayı öğretti. Aramızda 2 değil 20 yaş var sanki. Her anımda yanımdaymış gibi hissettiren 2 mizin de keşke öz kardeş olsaydık dediği insanlarız. Sürekli bana halimi, durumumu soran şuan İzmir de ve ben Mersindeyim. Doğum günüme yetişmek için sınavlardan zaman ayırmaya, ablasını ikna etmeye çabalayan biri. Öyle ki bir ara konuşmamızda şunu demişti ve büyük etki bırakmıştı üzerimde. "Sakın kimsenin sana acımasına izin verme. Çok kötü bir şey bu. Ne olursa olsun. İsterse 5 kişi seni dövsün ama acındırma kendini. Ve ne olursa olsun küfretsin, vursun, kırsın ama kıza el kaldırma. Ve biri seni dövecek hatta öldürecek olsun gel bana söyle gelir önüne ben geçerim sana bişey olmasın." Demişti.

0|0
    0|0
  • evet var kardeşten öte sırlar özelleri bildiğimiz değer verdiğim biri bazı hatalarıma rağmen affetti belki eskisi gibi değiliz ama ben inanıyorum ki ve biliyorum ki ihtiyacım olduğu zaman ona düşünmeden destek olacak tek kişi.

1|0
    0|0
    • çok şanslısın ozaman :)

• o kesinlikle doğru bu hayatta o kadar kişi tanıdim hepsi bir çıkar gözetti yada karşılık için oldu yanımda ama o çok farkli benim tüm sakallığıma rağmen. Birde kalbini geri tamamı ile kazansam valla ölsemde gam yemem.

• yok malesef vardı da olmadı bir tarafları kalktı gitti daha görüşmüyoruz

birde bu kardeşim ayaklarınıda hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Bu konuda çok şanslıyım. Şöyle ki en büyük sıkıntılarım da yanımda olan dostlarım var. Yeri gelince beraber aç yattığım insanlar...

0|0
    0|0
  • Var. Şu an kız arkadaşıma yazıyor

öyle p.ç yani.

1|1
    0|0
  • dediğin kadar şiddetli dostluk yaşamasakta :D öyle biri var. ilk 6. sınıfta tanışmıştık. yaşım 13 falandı sanırım.

0|0
    0|0
  • piştmaniye benim kardeşimdir

Nasılsın kardeşim ? :D

0|0
    0|0
  • 20-23yıllık birkaç arkadaşım var kendimi bildim bileli beraberiz,acısı tatlısı,iyisi kötüsü,bir uyurken ayrıyız birde çalışırken :D

0|0
    0|0
  • Yumruklasarak kavga ettikten 1 gun sonra bulusup kafan nasil diye sordugumda elimi suremiyorum acisindan diyen arkadasim var. O derece yakiniz.

0|0
    0|0
  • yok arkadaşım ol seni kardeşim gibi sevim <3

0|0
    0|0
  • Hayır yok öyle arkadaş. Direk kardeşim var.

0|0
    0|0
  • Yok.bı zamanlar var diye kandirmisim kendimi.var diyenlerde dikkatli olsun

0|0
    0|0
  • vardı ama hepsi fıs çıktı

0|0
    0|0
  • Sadece biri var benim için büyük şans sanırım

0|0
    0|0
  • Var olmazmi? Hem bay hem bayan. Cok seviyorum onlari.

0|0
    0|0
  • bu kardeş dediğim kişi beni yüz üstü bırakıp gitmeden önce vardı. artık o kadar samimi olduğum insanlara kardeş gözüyle bakamıyorum.

0|0
    0|0
  • Kimseye guvenmem ben ama nense cevremdeki herkes bana guvenir nasil bir istir anlamadim

0|0
    0|0
  • Bu olay keşke kız-erkek ilişkisinde yürüse ama elinde sonunda " bugün bacım yarın ..." işine geliyo la sinir oluyorum dağılın. :@

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki kendilerine daha rastlayamadım.. :S

0|0
    0|0
  • var biliyodum yokmuş

0|0
    0|0
  • herzaman babam der bir arkadasın olsun candan kalpten olsun

0|0
    0|0
  • Ben kardeşimi arkadaş gibi görüyom o olmaz mı kanki?

0|0
    0|0
  • Yok. Hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • 2 tane var 12 yıldır kardeş gibiyiz

0|0
    0|0
  • olma mı ya kulakları cınlasın

0|0
    0|0
  • var. Hamdolsun ki var. Yaklaşık olarak 8 senedir. İyi ki var..

0|0
    0|0
  • tabikide var hemen hemen her insanın vardır herhalde

0|0
    0|0
  • SenOlmaya ne dersin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 34

• Sen ona kardeşim dersin, ekmeğine, parana, sigarana, evine kadar her şeyini paylaşırsın. Sırf gülsün diye, morali bozuk olduğunda aptal saptal hareketler yaparsın. O ağladığında sen de ağlarsın. Her anında yanında olmaya çalışırsın. Ama o sana karşı içinde kıskançlık, kin, nefret gibi duygular beslemiştir en başından beri. En ufak bi hatanda seni yarı yolda bırakır, düşersin bi tekme de o vurur. Ama yine de o* çocuğu diyemezsin ona, çünkü bi kere kardeşim demişsindir. Onun annesi senin de annendir. O kadar güzel rol yaparlar ki, sizi samimiyetlerine inandırıp arkanızdan çevirmedik dolap bırakmazlar. Ağızları bi çuval dedikodu doludur, sırlarınızı başkalarıyla paylaşır ve en sonunda*olur giderler.

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman öyle ekürisi olan kızlardan olamayım ya!

0|0
    0|0
  • Olmamı ya.Candan daha can kendisi.<3

1|0
    0|0
  • Aslinda arkadasim cok ama kosacak biri varmi iclerinde bilmiyorum belkide vardir !

0|0
    0|0
  • bir kız bir de erkek arkadsım vardı aynen kardes gbi gördüğüm.. erkek olan iş güc yerine oturtunca kızarkadsı sayısı arkttıkca özgüven mi arttı nedir cıldırdı ve beni kadın gibi gördüğünü asla kardes gibi göremiycegni sölemeye basladı.. ah erkekler , arkadas olarak gördüğüm erkek arkadslrımı buyüzden kaybettim , ve şimdi iiki kaybetmişim diyorum erkekten dost olmazmış arkadass

0|0
    0|0
  • Var var var . :)

Birlikte her türlü çılgınlığı yaptığım , benim triplerimi , sinirimi ,gıcıklığımı çeken adrenali yüksek eylemlere yatkınlığım yüzünden yemediği tırnağının kalmadığı çok tatlı bir dostum .

Tüm insanlar beni ben olduğum için değilde başka şeyler yüzünden severken beni ben olduğum için seven 3 kişiden biri.

4 yaşındayken kaydıraktan düşmesin diye elini tuttum bir daha da hiç bırakmadım bırakmayı düşünmüyorum da ...

0|0
    0|0
  • Var. Telefonumda ''Böbrek Taşım'' diye kayıtlı. Ben de onda ''Diş Telim'' olarak.

1|0
    0|0
  • Olmaz mı :))

0|0
    0|0
  • evet var.. 10 yıllık dostum. her düştüğümde yanıma olan benmde olan kardeşim var..

iyi varsın dost.. hep ol dost..

0|0
    0|0
  • varDI. taaaki onun için çok şey yapıp onun benim için hiçbir şey yapmamasını, beni kullandığını görene kadar

0|0
    0|0
  • Var.14 senelik bir arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bir kardeş mertebesinde paylaşımlarımızın olduğu arkadaşlarım var, ama İlişkimin olmadığı her bey için belirli çizgilerim var.

0|0
    0|0
  • yok öylesini bulmak çok zor

2|0
    0|0
  • Evlendi ama başıma bir hal gelse koşarak gelir biliyorum...

0|0
    0|0
  • elbette var çocukluktan beri beraberiz aramızda bi kan bağı eksik kıvırcığım benim ya azını yediğim özledim de zaten dur mesaj atayım.

0|0
    0|0
  • Var-dı. Ama artık yok. Hepsi iki yüzlü. Bu hayatta kimseye güvenilmeyeceğini öğrettiler sağolsunlar.

0|0
    0|0
  • var sağolsun

0|0
    0|0
  • var olmazmı :)

0|0
    0|0
  • İyiki yok.

1|0
    0|0
  • valla benim yok kime kardeşim dediysem bi kazık attı anamdan doğan kardeşim dışında başka kardeşim yok artık

0|0
    0|0
  • Vardı ama aile arasında geçen olaylar nedeniyle aramız bozuldu..

0|0
    0|0
  • Evet, var.

0|0
    0|0
  • vardı artık yok...

0|0
    0|0
  • eveeeeeeeeeeet

0|0
    0|0
  • var.ama yine de kimseye güven olmaz.