İnsanlar neden kafesin içine parmağını sokarlar ?

Hayır yani "ayy ne güzel şeysin sen öyleee" diyerek parmak uzatınca hayvancağız teşekkür ederim diyerek elini uzatıp tokalaşıyor da benim mi haberim yok?

Kuş bu yani, 1 gaga bir kaç penceden oluşuyor ne bekliyorsun, ne umuyorsun ki ? "ayy sen ne tatlı şeysin öyleee" -hart! parmak yok. Sonra vay efenim ısırıyor, gagası var kullanıyor, arada "Şampiyon! - çim bom bom bom.. çılgın!, horoz, ambulans vs.taklitlerini öğrenmiş, öğrenmez olaydı..susmak bilmiyor..yani diyeceğim şu, öğretirsen bir kaç kelime en fazla konuşur.

Elleri yok bir kere, ne yapsın başka?

Peki ya senin ellerin olmasaydı ne yapardın ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Vay bea vaşakların kafesine vurup hehehehe yaptığım geldi aklıma verdikleri tepki aklımı aldıydı:/

1|0
    0|0
    • ne kocaman kedi ! :)) saldırgan gorunmemeleri insanı sevmeye tesvik ediyor

• Ama saldırganlar kafes olmasa parçalarlardı vraavv diye kafese atladılar:(

Erkekler Ne Diyor 11

• :) Parmağımızı öpecek mi acaba diye düşünüyoruz sanırım :D

1|0
    0|0
  • link Muzumu verin :D

1|0
    0|0
  • Ellerinin olmamamıs o kuşun çenesine vurmuş herhalde bizim elleirimiz var ama o kuşdan bir farkımız yok boş boş konuşan kafa şişiren o kadar cok insan varki etrafda.. İşte o zaman sen susu gözlerin koşuşdın diyesim geliyor ;D

1|0
    0|0
  • 3|0
    0|0
    • zor kelime.oysa cim bom bom bom oyle mi..

• sonunda sahit kullanma ihtimaline karsılık konusmaya calıstırdıgını belirtiyor - hani bir seyler gormustur hesabı :)

• Neden bu soruyu sordun ki çok kötü bir anım canlandı gözlerimde bir kuş almıştım ismi Ali Rıza idi.Finallerden gelirken eve su lar kesilmişti evde bende hayvan susuz kalmasın diye rom dökmüştüm yalağına geldiğimden :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

1|0
    0|0
    • susuz kalsaydı :)

• o zaman ölür diye düşünmüştüm ben nerden bilebilirdim ki kuşun alkol komasına gireceğini ::((

• Ali Rıza.)) Süpersin dostum.))))

• içerideki hayvanla iletişim kurma ve ilgisini çekme girişimidir. yani sokaktaki yavru kediyi sevmeye çalışmak gibi. normaldir yani.

1|0
    0|0
    • ilgisini cekiyorlar iste.ilgisini cekmeseler hayvan farkedip nasıl ısırsın ? sonra sikayet etmek niye

• şikayet etmeleri yanlış tabi. bir yandan salaklığına gülüp, bir yandan elinin acısına çare bulmalı.

• tuvalate gittiğimde kıçımı temizleyecek birini bulmaya çalışırdım :)

1|0
    0|0
  • Sevebilmek adına işte...Oda bazı kuşlar izin vermiyor. ;)

1|0
    0|0
    • kafasını uzatıp -sev beni isareti ceken kus gormedim :)

• Ama kimi kuşlar var elini uzattığında otomatikmen gelir ve ona bir şeyler vereceğini sanır vs vs vs öyle olacağını umarak parmağını sokarsın..Ama bazen hüsran olur ;) Gak gak gak der ısırır parmağı

• meraklı melahatlarda ondan işte insanın basına gelrse meraktan gelıyo meraklı köftecı bunlar :D

1|0
    0|0
  • çocukken bende yaptım itiraf ediyorum.şimdi parmaklarım kafesten girmez

1|0
    0|0
  • Konuyu nerden nereye bağlamışsın ya. Hangisine cevap vereceğimi şaşırdım.

İnsanlar neden "Dikkat boyalıdır"a dokunuyorsa aynı sebepten kafese sokarlar ve ellerim olmasaydı, ısırırdım!

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin el ne alemde?

Ellerim iyi ki varlar, olmasalar burnumla selamlasirdim zaar adfssdsdks

Sorundan birsey anlamadim :((

2|0
    0|0
    • ince ince cizikler var su an -kızarıklık gecti, ciziklerin gecmesini bekliyorum :)

Aslında, kuzenim is kazası gecirdiginde kolu omuzdan parcalanarak kopmustu ve dikmek mumkun olmadı..oradan yola cıktım

• seni mi kıracagım :*

• empati yapamadım

1|0
    0|0
  • Şampiyon, horoz gibi sıkıcı kelimeler yerine iki tane küfür öğretseydi bana bu kadın şimdi ne güzel her uzanan parmağa bir cevabım olurdu diye içlenirdim.

1|0
    0|0
    • horoz sesini sabah 5 gibi cıkarıyor- sıkıcı degil, alarm yerine kullanılabilir :)

neticede hepsi kardesimin sucu

• Parmak,kafes ve sokmak üçlemesini bir yere bağlamaktan çekindim bi'an.

2|0
    0|0
  • temkinliyim elimi öyle her yere uzatmıyorum:(

1|0
    0|0
    • herseye dokunmayınca, dokundugun daha kıymetli olur :)

• Parmişlerini kuşa uzatıp gagasıyla merhabalaşıyorlar. Kendimden bilirim mirim.

1|0
    0|0
    • uzaktan, asagı yukarı elini sallarsan kafasıyla aynı hareketin tekrarını yapıyor, bu selamlasma sanırım :)

Yükleniyor...