Siz olsanız n'apardınız?

Bugün tam iki ay olcaktı onu cidden çook seviyordum ama beni iki gün önce pskopat oldugumu düşündüğü için terketti.kolumda bıçak izleri vardı onları gördü.2 sene önce olmuş bi olay sebebini de açıkladım ama yok dinlemiyor.benim onun için yapmayacağım şey yoktu bunu o da biliyodu çok büyük bi haksızlığa uğradım ben ya değer miydi sırf o şey için bırakmaya..siz olsanız napardınız sırf bu yüzen terkeder miydiniz sevgilinizi? hiç mi acıman yok senin dedim yok dedi :( insanlar neden bu kadar ön yargılı anlamıyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• aranızda bişey geçmediyse boş ver gitsin eminim daha delikanlısını bulursun zamana bırak en iyi ilaçtır, sonra bana hak vereceksin cidden aldırma yaşamana bak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• " benim onun için yapmayacağım şey yoktu bunu o da biliyodu" demen bile , takıntı haline getirdiğini ona kanıtlayıcı olmuş.

İnsanın kendi bedenine zarar vermesi çok zor birşeydir, ha bıçakla çizmişsin ha kolunu bacağını kırmışsın , eğilim açısından farkı daha az acı çekerek yaptığın sinir show olması.

Eğer kendine şiddet yöneltiyorsan, kafan bozulduğunda karşındakine de yöneltebilirsin, bu sevgilin olmak zorunda değil, aile bireylerinden biri , arkadaş ya da herhangi biri , hatta çocukların bile olabilir ki , sen bunu elinde tutmak için senin deyiminle yapmayacağın şey yoktur.

Yol yakınken geri dönmüş ve sen hala onda kabahat arıyor, kendini sorgulamıyorsun, bir de önyargıdan söz ediyorsun. Çocuğun düşündüğü, sadece perşembenin gelmesi çarşambadan bellidir olayı.

0|0
    0|0
    • ben ona senin için yapmayacagım şey yok demedim kaldıramam bi tarafını hem bundan kastım kendime zarar vermek değil. ben kendimi çok sorguladım emin olabilirsin ama hiç değilse bi açıklamayı hak ediyodum bana hiç bişey söylemeden benimle konuşmamaya başladı sebep ne diyorum tık yok o izler mi diye sordum öylesi söyledi.ben o izleri yaptıktan sonra o izleri yapmama sebep olacak olaylardan çok daha kötü olaylar yaşadım yine de ne kendime ne başka birine hiç bişey yapmadım.

• sen dahil burdakilerin yazdıkları olmasa ben hala hüngür hüngür ağlıyor olacaktım :D

• Ne gerek var gizli ? Giden gider, gelene yer açar bu kadar . Erkenden gidene de selam olsun , yeni bir ışık fırsatını bilmeden yaratmış olur. Hiçbirşey ve hiçkimse o incileri yanaklarından süzmene değmez, dayanamayan sağdan yürüsün gitsin ve yaşam otobanında fren yada patinaj yapmana sebep olmasın en azından

• Onunki kolundaki bıçak izinden değil... Başka sebebi vardır onun...

1|0
    0|0
  • Geçmişte yaşadığın şeyin seni anlatıyor olması tek suçun,üzülmüşsün hemde çok inan okuyunca içim acıdı,o geride kalan faça hatıralarını atarken bugünleri düşünmeliydin ama olan olmuş,şimdi tek şansın kendini ispat etmek,eğer sana sadece o faça yüzünden sırtını dönüp gitti ve geri gelmeyeceksede bırak gitsin elbette düzgün birisi çıkacaktır karşına,tabi herşeyi en başında anlatman gerekir bundan sonra aynı sahneyi yaşamamak için.

0|0
    0|0
    • her görenin o şeyin sebebini sormasından çok sıkıldım.çok pişmanım bunu yaptıgım için ama bu kadar ağır bi tepkiyi yani terkedilmeyi hiç beklemezdim

• onu yüzünden üzülmekten çok sıkıldım zaten

• Özel mesaj atma şansın varsa oradan devam edelim istersen zira burası yorum kaynayacak =D

• sadece ıkı ayda mı yapmayacagın sey yoktu cok ılgınc adam dmek kı guvenememıs ve ılerıde uzulmektense bazı seylerın tedbırını smdıden almıs bu da senden ayrılarak alınmıs br tedbır demekkı ona guven vermedın tek acıklması bu

0|0
    0|0
    • tanışalı çok oldu 2 aydır çıkıyoduk bana sana güvenmesem konuşmazdım derdi hep

• ne ara guvenmıs arkadas bende bunu anlamıyrm bıryle konusablrsın gezebılırsın vs. bu zaman zarfnda yaptıgı seyler sonucunda o kısıye ya guvenırsın ya guvenmezsn daha ılk tandıgı ınsana sana guvendm dıyen yalancıdır sende smdı dıyeckesn bız zaten tanısyoruz bu yuzden lafm sana degl genelleme

• Psikopat mısın? jilet izlerini sen mi yaptın?

0|0
    0|0
  • senin yaptığını yapardım emin ol

0|0
    0|0
  • Yaş kaçtı senin? (Ben de herkese sorup duruyom, derdim neyse :S Ha bi kız da oyun önerisi istiyodu, bi de ona sorduydum.)

0|0
    0|0
  • Değer miydi sırf o şey için kendini çizmeye. Bence önce bunu sor kendine. Sonra ceremesini çek.

0|0
    0|0
    • değmezdi tabi ama anlık bi psikoloji.sebebi de sevgili falan değildi ben kimse için kendime zarar vermem kendim için veririm

• Ben kollarında faça olan bi' hatun düşünmem açıkcası. Sevgilin biraz bahaneye yatmış gibi ama genel çerçeveden bakarsak, ı-ıh istemem yani.

Ben olsam ne yapardım? Yoluma bakardım. Sen de öyle yapacaksın. Şimdi taze diye üzülüyorsun.

Sen de yoluna, önüne bakacaksın...

• öyle yapıcam yani yapacak bişey yok tabi..

Kızlar Ne Diyor 6

• her insanın zorlu dönemlerinde yaptıgı hatalar olabilir sonuçta eskide kalmıs onu bahane edip ayrılmış bu çok acık ortada gerçekten seven insan neleri göze alıyor bir bilsen iki çizik dediğin nedir ki sevmemiş işte

1|0
    0|0
  • onun için yapmayacağım şey diyorsun 2 aylık insan için.hakkaten psikopatsın.

0|0
    0|0
    • çıkalı 2 ay oldu ben onu çoktandır tanıyodum

• ne farkeder ki.Ne demk herşeyi göze alırım. o yaralarda cabası.Çocuk başına iş almadan kurtulmak istemiş senden.sende uzatma derim.

• Bahane yapmış, izah etmişsin. Anlamaza yatıp sinsice sıyrılmış olaydan eleman. İstediğini de elde etmiş, kendini suçluyorsun onu suçlayana dek.

Vicdan azabından kurtuldu namıssız.

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama bilmiyorum

• Bence kolundaki bıçak izleri bahane.

0|0
    0|0
  • Bence bahanesi olmuş ayrılmak için.Çünkü gün içinde neler neler duyuyoruz...Arada sevgi olunca hiç affedilmeyecek şeyleri bile affedebiliyor insanlar.Bu ayrılık sebebi olamaz seven insan için...

1|0
    0|0
  • benim eski sevgilimde gecmisinde yasadigi seylerden dolayi kendisine zarar veriyordu. tabiki insan biraz korkuyor ama bence ayrilik sebebi olamaz. seni oldugun gibi kabul etmiyor demektir

0|0
    0|0
    • ben sürekli kendime bi şey yapmıyorum ki zaten 2sene önce yaptım bunu bidaha yapmadım yapmam da

• istemiyorsa zorlama. demekki seni sevmiyor

Yükleniyor...