Kız arkadaşınızın neden alnından opersiniz?

Beyler bir dakıka bakarmısınız :)

Kız arkadaşınızın neden alnından öpersınız. (Öpenlere sorum)

0|0
0|29

En İyi Erkek Görüşü

• Alından öpmek, Anadolu kültüründe, tebrik etmek, teşekkür etmek içindir... Sevgili veya eşinin alnından öpmeyi "namusum" demek olduğunu biliyorum, yanlış hatırlamıyorsam...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Eşin olacak kişinin alnından öpmek sen benim helalimsin namusumsun demektir. Yani bir nevi alnı açık temiz olan kişiyi tebrik etmektir.

1|0
    0|0
  • Kesin evlilik düşünüyor, çok değerlisin O'nun için.

1|0
    0|0
  • erkeğin, bir kadını alnından öpmesi, ona olan güveni ve kadından duyduğu gurur nedeniyledir. bir kadının öpülecek en güzel noktasıdır bence.

1|0
    0|0
  • kadınım gozuyle baktgımı gelcek palanları yaptıgım kisiyi alnından operim kaderimsin demektr yani anlamı benim icin

1|0
    0|0
  • Çok sevmişsem masum bir öpücük kondururum alnına..Ciddiyetimi ve sevgimi göstermek adına.

1|0
    0|0
  • helal sana manasına gelir sevgili öpülüyorsa helalimsin manasını tasır

1|0
    0|0
  • pek sık verilmez bu öpücük; alınır! sanırsam, galiba.. hak etmek mi lazım ne..

2|0
    0|0
  • dudaktan öpmedürtüsünün efndi halidir bu ama alnından öpülen kız sevilen kızdır bunu bilin kızlarrr

1|0
    0|0
  • alından opmek namusumsun demektır daha onurlu ve asıl br davranıs

1|0
    0|0
  • Boyu benden 20 cm kısaysa dudağım alın hizasına geliyordur. En yakın öpülecek yer orasıdır.

1|0
    1|0
  • En iyi cevap veren arkadaş güzel açıklamış ama birde şöyle birşey var genelde boyları kısa olduğun için eğilmeye üşeniyoruz :)

0|0
    0|0
  • sen susayan bırısıne neden su ıcıyorsun demeye benzedı.canı cekmıstır oper.sorumu sence bu?fanzatık gelmıstır duygusal gelmıstır canı cekmıstır vb...

0|0
    0|0
    • Bence güzel bir soru anlayana

• benim çok hoşuma gider o anda gözlerini yukarıya dike ve bize bakar ve biraz utanınca kızararır yani anlıyacan çok tatlı oluyouz

0|0
    0|0
  • e bi yerden başlamak lazım :P

0|1
    0|0
  • ağzı kokuyodur falan..

0|1
    0|0
  • Bugüne kadar hiç bi kızın alnından öpmediğime göre kimse hak etmemiş..

Yani hak edene verilen bir öpücüktür. Helalim olan kadına...

0|0
    0|0
  • diğer bölgelerden sıkılmışızdır, değişiklik olsun diye

0|2
    0|1
  • Bir şeyini takdir ettiğimde, kısa bir süre ayrı kalacağımızda vedalaşırken..

yaa anasını awradını alnında öpme diyince eski kız arkadaşıı gene getirdin aklıma yaaa :-(((((

0|0
    0|0
  • Öpmeye bir yerden başlamak lazım

0|0
    0|0
  • belki ortam müsait değil alnından öptüm

musait olunca artık isteyen istediği yerden öpsün :))

0|0
    0|0
  • Sen benim namusumsun demektir.

0|0
    0|0
  • Çok tatlıdır :D

0|0
    0|0
  • hiç öpmedim bilmiyorum ama , takdir için öpernler varmış :)

1|0
    0|0
  • "Koçum benim, afferin sana!" der öperim alından. :D Güldürdüm kendimi yine

1|0
    0|0
  • helalim deyip öperiz sonra 3-4 kişiyle aldatılırız..kadınların doyumsuzluğunu durdurmak çok zor

0|0
    0|0
  • Ben anlamını bilmeden öpüyordum sonradan öğrendim ama sahiplendiğini gösteriyormuş ki o zamanlarda gayet sahipleniyordum şimdi de:) anlamını bilmediği halde içinden gelerek öpüyorsa bile sahipleniyor diyebilirim bu yüzden:) şanslısın oldukça;)

1|0
    0|0
  • o gelenek gibi bi şey sorgulama yaşa gitsin

0|0
    0|0
  • sen benim alın yazımsın sevdiceğim helalimsin benim derim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...