Gökhan Töre sizce de turnusol kağıdı değil mi?

Bugün Gökhan Töre'nin Başakşehir maçında oynadığı futbolu eleştirip 'Atak öldürüyor, mayın gibi geziyor, top eziyor' diyenler benim gözümde artık direkt futbolu gözüyle izleyemeyen salaklar konumuna inmiş durumda.

Adam maçın ilk yarısı takımın tüm hücumlarını kendi kanadından kompanse eden, yürür gibi adam geçen, araya pas atan, çok hızlı koşan, defalarca top getirmiş, atak başlatmış bir oyuncuyu son paslar golle sonuçlanmadı diye top ezmekle, işe yaramamakla suçluyor.

Hakkaten ülkece futbolu izleyen güruhun hatrı sayılır bir kısmı zerre kadar futboldan çakmıyor.

Ha Gökhan benim de sinir olduğum huyları olan bir oyuncu ama adam sahanın en iyilerinden biriyken bile ezbere eleştirenler bıktırdı artık.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir yazı yazmışın sadece Töre içinde değil genel olarak yazdıklarına katılıyorum skor odaklı ve günü düşünüyoruz onuda düşünebiliyomuyuz oda belli değil ülke olarak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şutlarını geliştirse Türkiye'nin en iyisi olmaya aday. Pozisyon zenginliği sağlayabilen bir oyuncu. Beck ofansa çıkmamasına rağmen yalnız kalsa da fayda veriyor

0|1
    0|0
    • Beck bindirme yapıyor. Gökhan'ın sorunu şutları değil, sağlam şut çıkarabiliyor, Gökhan topla çok oynayan, topsuz oyunda sıfır olan, topu sürekli ayağına bekleyen bir oyuncu.

Bir türlü bunu aşamadı, topu hızlıca ayağından çıkaramıyor, çok iyi pas kabiliyeti olmasına rağmen şöyle bir iki dribbling yapmadan pas vermiyor.

Ve bazen çok gereksiz işlere kalkışıyor. Sorunu tamamen takım oyununa yatkın olmaması.

Yoksa değil Türkiye, Premier Lig'de bile oynayacak hız, çalım, fizik gücü, dayanıklılık ve pas becerisine sahip. Ama işte kafa yok.

Olcay'daki zeka Gökhan'da olsa Robben'den pek eksiği olmaz mesela.

• Oyunu kanatlara açan oyuncular ortasaha oyuncularıdır. Hücuma bekten çıkılmaz. Ki en hücum düşmanı bek bile ayağındaki topu önündeki kanat oyuncusuna vermeyi becerir. Gökhan takımın topla en çok buluşan oyuncusu her maç, öyle beslenme gibi bir problemi yok.

• Ben Gaziantep maçında gördüm ama? 1 tane ver kaç yapmadı Töre'yle? Beşiktaş'ın orta sahada eksiği var zaten ileri top taşıyamıyorlarsa devreye bek girecek ben bugünkü maçı izlemedim G. antep maçı için konuşuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• O kadar basit adam geçiyor ki, yürümek, koşmak gibi bir şey bu adam için.

Onu eleştirenler önce takımlarındaki çürük kanatlara bakacak , keşke tore gibi kanat oyuncumuz olsa diye iç geciren insanlarin bu eleştirileri yapması ayrı bir komedi

0|1
    0|0
  • bazen oyle

0|0
    0|0
  • Turnusol kağıdı asit baz için değilmiydi ya... İlkokuldan öyle hatırlıyom.

0|0
    0|0
    • Aynı şey işte. Turnusol kağıdının olayı bir sıvıya soktuğunda verdiği reaksiyondan onun ne mal olduğunu ortaya çıkarması. Gökhan da turnusol kağıdı görevi görüyor. Kendisi hakkında mal mal eleştiride bulunanlar futboldan çakmadıklarını direkt belli ediyorlar.

• Güzel açıklamaydı +1

• Yetenekli ve iyi olduğu kadar hatta çok daha fazlaca küstah ve ego sahibi fakst alanen çok iyi topçu

0|0
    0|0
Yükleniyor...