Arkadaslar body building ne yemeliyim?

Arkadaslar kendi kendime body building yapiyorum 2 seneye yakin oldu evde dambillarla calisiyorum tatile gidersem ordaki fitness salonunu kullaniyorum onun haricinde gidemiyorum hani gidemiyorum derken Konya'nin Cihanbeyli ilcesinde yasiyorum burada salon falan yok neyse calisirken eksik kaliyorum agirlik falan tamam da ne yemem gerektigini bilmiyorum bilgili olan arkadaslar liste seklinde yardimci olabilirler mi?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla bro Protein iceren ne varsa ye :D Bide duzenli uyku.. Kaslar dinlenirken gelisir

0|0
    0|0
    • Kardesim ne iste onlar ve bide ben universite icin baska sehire gittigimde orda gitsem orda liste seklinde verirler mi

• Ben 3 ay gittim ole ortami gormek biseyler ogrenmek icin.. simdi 1 Ay sonra yazilicam hic bırakmicam.. Yeme icmeye gelince ; Et, Tavuk urunleri yiyeceksin.. Et pahali tavuk uygun olur.. Bende Prof biri degilim seni pek bilgilendiremiyorum :) Sen salona yazıl ister istemez zaten bu konularda bilgi sahibi oluyosun muhabbet ede ede..

• Cok sagol kardesim😀😀😀

• kardeşim yanlış anlama ama 2senedir öğrenemedin mi

0|0
    0|0
    • Yok kardesim ya ne bir salon nede baska biryere gittim dedigim gibi evde kendi halimde calisiyorum sonucta bilmemek ayip degil ogrenmemeye calismak ayip

• bende konyadayım zaferde çalışıyorum proteinli şeyler yiyeceksin kardeşim hayvansal protein et tavuk balık gibi karbonhidratını da ye bulgur gibi kurubaklagil tüket nohut mercimek kuru fasülye gibi şekeri felan kes tuzuda azalt gerisi gelir özellikle protein almalısın kg başına 1.5-2 gr protein. evde de kas yapılmaz bana göre yani sınırlı olur bir dambılla zor

• Dostum su lise bir bitsin uni. Konya ya gidecem zaten orda kesinlikle yazilacagim

Yükleniyor...