Yarım yağlı süt kilo yapar mı arkadaşlar ya?

Ablam göbek yapar içme hayvansal yağlar diyor. Ama bana saçma geliyor. Spordan anlayanlar bir el atsanız?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum sütün üzerindeki kaloriye bak , ablan vejeteryan heralde geçenler de bir vejeteryan bana kafayı taktı öyle saçma sapan şeyler dedi , ben hergün süt içerim :) Sporcuyum. Hayvansal yağlar iyidir :) Ve mümkünse tam yağlı süt iç yarım yağlı iyi değil.

0|0
    0|0
    • Adı üstünde Yağlı diyoruz. Yağ

• Esktra değil ki hayvandan çıkışı tam yağlı yarım yağlı olurken birsürü işlemden geçiyor. O yüzen tam yağlısı daha iyi :)

• Kilo aldırmaz mı arkadaşm

En İyi Kız Görüşü

• Hayır ama inek sutu ya da keçi sütü içersen iyidir ayrıca hayvansal yağlar en sağlıklı yağlar sen Ayçiçek yağı yerine zeytinyağı çikolata cipsin yerine omega 3 alırsan ve de gunde 3 bardak sutu geçme çünkü laktoz var midede şişkinlik yapabilir kısa surede ee olsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• günlük vücudunun yaktığı kalori, günlük ihtiyacın olan kaloriden fazlaysa kilo alırsın.
    örneğin sen günde 1800 kalori tüketmen lazım ama sen gidip 3000 kalori tüketirsen her türlü kilo alırsın. ne yediğinin veya hangi saatte yediğinin kilo alıp vermeyle hiçbir alakası yok.
    ya da günde 1800 kalori alması gereken bir insan sadece 1000 kalori tüketse yine kilo verir. isterse baklava yesin isterse kavurma yesin, tamamen vücudunun ihtiyacı olan kaloriyle alakalı.

0|1
    0|0
    • Arkadaş tamamen haklı.

• yazdıklarımı anlamadın galiba. yetersiz kalori tüketirsen çikolata da yesen kilo kaybı yaşarsın rahat ol sen ;)
      hem madem çok biliyordun sporculardan yardım istemeseydin. yardım istedin biz de ediyoruz işte ama forumda herkes bana karşı arkadaş. küfredin de rahatlayın bari

• Tamam tamam 😀

• Ekmek tüketme yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1 bardak iç, diyetisyen bana günde 1 bardak vermişti

0|0
    0|0
  • Gecenlerde yagsiz sutlerin cok tehlikeli olduguyla ilgili bir haber vardi

0|0
    0|0
  • kilo yapmaz