Parkur sporu çok güzel değil mi?

Ben bu sporu yapmak istiyorum çok hosuma gidiyor ama sizce bir bayan yapabilir mi? Nasıl calısmaya baslamalıyım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• parkur Avrupalı ülkelerde çok popüler görünsede ülkemizde profesyonel anlamda neredeye hiç bir şey yapılmamıştır.
    parkur sporuna başlayacak olanların bilmesi gereken en önemli şeylerden biri, bu sporun müthiş bir vücut kontrolü ve güç istemesi, bunun için düzenli kardiyo ve street workout yapmak gereklidir, ben 6 aydır street workout yapıyorum, parkur sporunada yavaş yavaş el atıyorum, başlamak isteyenlere her türlü yardımcı olmaya çalışırım

2|0
    0|0
    • ben güçlü dayanalıklı bir vucuda sahıp degılım alt yapım yok

En İyi Kız Görüşü

• Ben Freerunning yapmaya 13 yaşımda başladım, ilk başlarda zorlanıyorsun ama sonradan alıştıkca daha daha yeni şeyler yapmak istiyorsun

1|0
    0|0
    • havada ters takla falan atıyorsun yani :D ne güzel ya

• besyoya hazırlanıyorum ben

• Merhaba bu sporla ilgileniyorum bende ve kendimi geliştiriyorum. Bu sporla ilgili bilgim var ve kesinlikle bayanlar da yapabiliyor ve yapan bayanları biliyorum yabancı olsalarda. Bu sporun yaşı olmaz esnekliği olmaz veya gücü olmaz. Demek istediğim hiçbir şeyiniz yokken bile egzersiz ve çalışmayla gerekli gücü, esnekliği ve kondisyonu kazanabilirsiniz. Lütfen bana hsezreal@gmail. com dan ulaşın ki bende size bildiklerimi aktarabileyim.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben sporun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim 😊

1|0
    0|0
    • Ne güzel söylemiş Atatürk :)

• bende çok seviyorm ama hiç fırsat olmadı yapmaya

1|0
    0|0
    • Kentin her yerinde yapabilirsin

• bence klasik başla küçük küçük şeylerle normal şınav çek barfix çek klasik yöntemlerle vücudunu güçlendir beslenmeni düzelt protein ağırlıklı beslen ve esneme çok önemli spora başlamadan önce esneme hareketlrini sağlamca yapmak gerek bazı akılsızlar var mesela spor salonlarında hiç esneme hareti yapmadan direk lak diye 20 kilo dambıl alıyor eline 1 olmadı 2 olmadı 3. sünde beli sakatlanır ama bilmiyor akılsız

• Şınav çekerim de barfiks zor

• güzel

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...