Boşluk ve sonrası... Ne yapmalı?

40 ıma geldim artık,5 ay kaldı.. ne bir el tutabildim, ne tuttuğum el ile yağmurda yürüyebildim. Ne masum bir öpüşün utangaçlığını yaşadım ne ilk sevişmenin hazzını! sevdiğim çok oldu ama sevenim hiç olmadı! fazla ilişkim de olmadı ama yaşadıklarım da sevgiden uzaktı! içimde büyük bir boşluk, hayatın anlamsızlığı, sonuçsuz kalan hedefler ve amacımı yitirmişliğim, ve boşluğun ötesine gidişim.

gerçekten insanın yaşaması için bir amacı olmalı. sanırım amacım kalmadı! yaşamaya ihtiyacım da kalmadı. yaşanacak şeylerin zamanını geçirdim, yaşanacak şeyler de kalmadı! Bu bir soru değil sadece durum tespitidir. hayatımın ne kadar anlamsız, boş ve sevgisiz olduğu durumunun tespitidir. Ne bir şeyi başarabildim bu hayatta, ne bir şeyi başarmak için bir azmim oldu. şimdi boşluğun ertesini bekliyorum, tek odalı evimin pencereye bakan tarafında bilgisayar başında, karşıdaki apartmanın pencerelerine bakarak, gökyüzünü görmeden, güneşi ve maviyi görmeden, denize olan özlemim ve hayata olan boş bakışlarımla birlikte. sanırım sona doğru yaklaşıyorum ama bu neyin sonu ki! başlamayan bir hayatın sonu! boş, hüzün, özlem... SON...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta her insan sevgiyi yakalayamaz. Bunu yakalayanımız oldukça azdır. Bence kalabalığı seviyorsan yeni ortamlara gidip yeni çevre edin, etkinliklere katıl sosyalleş. Yalnızlığı dağı tepeyi dereyi seviyorsan da git bir süre dağ evi kiralayıp orda kal.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailen kız bulamadı mı sana ?

0|0
    0|0
  • mutlu olmak için illa aşk mı olmalı hayatımızda acaba..yazınız içime dokundu ama yinede mutlu olmak bizim elimizde sanki be ;)

0|0
    0|0
    • Sadece aşk olarak yorumlama, etrafında seni seven insanların olmadığnı bir düşünsene ... mululuğu neyle yakalardın o zaman?

• peki sevilmiyo olmanın sebebi nedir? seninle mi ilgili bu sence yoksa kıymet bilen insanlara mı denk gelmedin?

• Okurkene bi çikolata açıp yedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...