Örnek 100 ilişkiyi ele aldığımızda %95 lik oranda kadınlar ilişkilerinde üzülüyorlar nedeni nedir?

Ben kendi fikrimi söyleyim.

1-Genelde Yakışıklı tiplere büyük ilgileri var, bu yakışıklıya aynı şekilde başka kadınlarda ilgisi olduğu için, erkek bir noktadan sonra madem talebim çok o halde elimdekiyle neden devam edeyim ki diyor (gayet mantıklı) ve Başka kadınlara yükleniyor. yani aslında bir nevi kadınların mutsuzluğunun nedeni hem cinsleri

2-Kendilerinin hakettiğinin veya kendi bedenlerine uygun elbise giymemelerindenkaynaklanan gerekçeler. Açılımı. kıza bakıyorsun normal bir kız ilgilendiği tiplere bakıyorsun, kendinin hakettiğinin çok üzerindeki tipler. bu noktada erkekte şeftaliyi yiyor ve sonra bundan sıkılıyor ve bırakıyor.

3-Kadının en güzeli olsa, fiziği mükemmel olsada çooooookkkkk tatlı olsada erkeğe yaratılistan verilmiş özellikten dolayı kadınla ilişki kopuyor. yani hergün şeftali yenirmi arada erik yemek ister. hergün kuru fasulye yenirmi yenmez.

Güncellemeler:
Bu süreci değer vermeye yormadan önce; kendinin beğendiği tipe tabiki değer verirsin, oda seni kullandıktan sonra çekip gidiyor... çünkü o seni beğenmemiştir. cinsel obje olarak görmüştür olayı bu açıdan değerlendir
Kıza bakıyorsun, Üniversite Mezunu değil üniversite mezunu arar, kıza bakarsın bankada çalışıyor 800 tl ye karşısındaki erkekten mühendis olmasını bekler, en az 3000 tl kazanmasını bekler. yani eşitlik denen bir kavram varsa bu kavrama uymadıkları için herzaman kullanılıp atılırlar, çünkü son 15 senede erkekler okadar değişti ve gözleri açıldıki, şimdi karşınıza birçok durumu iyi olan tipi düzgün olan erkek çıkar, hepside evlenmek için kız arar bunların hepsi hikaye, şeftaliyi istiyor sadece
sırtına bineceğiniz, kendinizin çok çok üzerindeki tipleri bulunca bağlanırsanız tabiki hüsranla sonuçlanır ilişkiniz. hiç düşündünmü senin beğendiğin istediğin ve güvenmek istediğin o erkeği aynı zamanda başka kadınlarda istiyor, aklı yerinde beyni çalışan bir erkek senle neden yetinsinki çünkü onu başkalarıda istiyor bu durumda erkek seni bırakır sende dersinki çabuk güveniyoruz çabuk bağlanıyoruz hüsranla sonuçlanıyor. kendine uygun adama neden bağlanmıyorsun diye kendine sorsana

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Parayla pulla ilgisi yok.Bunun nice örnekleri var çevremizde.Erkeğin güzel bir işi olur kadının olmaz yada tam tersi.Bence karakter meselesi

1|0
    0|0
    • yorumun için teşekkür ederim. aklı selim bir yorum.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• kadınlar fazla bağlanıyor, güveniyor ve hemen hayallere kapılıyorlar. sonrası hüsran. güvenmeyin şu erkeklerle. temkinli olun her daim.

0|0
    0|0
    • sırtına bineceğiniz, kendinizin çok çok üzerindeki tipleri bulunca bağlanırsanız tabiki hüsranla sonuçlanır ilişkiniz. hiç düşündünmü senin beğendiğin istediğin ve güvenmek istediğin o erkeği aynı zamanda başka kadınlarda istiyor, aklı yerinde beyni çalışan bir erkek senle neden yetinsinki çünkü onu başkalarıda istiyor bu durumda erkek seni bırakır sende dersinki çabuk güveniyoruz çabuk bağlanıyoruz hüsranla sonuçlanıyor. kendine uygun adama neden bağlanmıyorsun diye kendine sorsana

• sbep falza değer vermemiz, fazla duygusal olmamız

0|0
    0|0
    • kendinin beğendiği tipe tabiki değer verirsin, oda seni kullandıktan sonra çekip gidiyor... çünkü o seni beğenmemiştir. cinsel obje olarak görmüştür olayı bu açıdan değerlendirdinmi

• öyle bişey yaşamadım tabi ama yaşayanlar biraz da kendileri hakediyor.

• duygusallıkla alakası yok bazı bayanlar aptal

• Şimdiye kadar çok yakışıklı sevgililerim oldu allah nazardan saklasın. Ama ortak yönleri ne bu yakısıklıların varya içe kapanık ve sakinler, hemde o kadar kızların peşinden gitmiyorlar. Nadiren seçim yapıyorlar uzun süreli ilişkileri oluyor. Ama çok zor beyeniyorlar. Bir ilişkiden sonra kolay kolay ikincisine başlamıyorlar, aşk bekliyorlar sürekli.

0|0
    0|0
    • iyide tatlım, şimdi herif zaten şeftelinin ayağına geldiğini bildiği için bu noktada girişimci olmuyor, çünkü girdiği bir ortamda ilginin kadınlar tarafından üzerine düşeceğini tecrübeleriyle tastik etmiş, adam çirkin olunca mecburen girişimci olmak istiyor, birinin ayağına gidiyorsunuz biri sizin ayağınıza geliyor, yani olayı karaktere vurman saçmalığın daniskası

• Can sıkıntısından uzatıyorum arkadaşım sana sinirli olduğumdan değil. Uğraşacak birşeyler arıyordum sana da döküldüm iyi oldu bunları daha önce anlatmamıştım. İçimde ne pis bi egoist var işte böle böle ortaya çıkıyor. Karakterimi fiziğim üzerine kurmuşum ben dışarı yansıtamayınca işte burda kavga mavga derken dökülüyorum. Yani senle alakası da yok. Kırmamışımdır umarım. Neyse kedinize iyi bakın iyi geceler.

• yok canım, kırılacağım birşey yok düşüncelerini paylaşıyorsun, bende hoşuma gitsede gitmesede senin düşüncelerin

• Bunun nedeni kadınların doğasından geliyor bence bikere biz potansiyel anneyiz anne olmasakta o sefkat icimizde var insan sevdigi erkeği bazende cocugu gibi sevebiliyor mesela gercektende erkekler cocuk gibi zaten biz bu yüzden duygusalız en azından kendi adıma konusayım

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim güzel yorumun için

• üzülmek için değer vermiş olman gerek .değer vermek olayını kadınlar fazla fazla israf ettiği için durum bu

0|0
    0|0
  • ne alaka üniversite mezunu değilim diye eşim üni mezunu olamaz mı .? kuzenim yeni evlendi liseyi zor bitirdi ama çocuk devlet kurumunda mühendis yabancı dili filan var 4000 tl alıyor . bal gibi geçiniyorlar. çünkü adam kaliteli bir adam kendini yetiştirmiş ne istediğini biliyor . kuzenim çok mu güzel ? hayır değil ? çok mu namuslu ? hayır değil ? işi var mı ? hayır yok . bu adam bunda ne buldu dersen sadece kafa yapısı sardı . her zaman yanında evi çekip çeviriyor geldiğinde huzur veriyor onunla vakit geçirmeyi seviyor. yani adamdan adama değişiklik gösteriyor durumlar. bende üni mezunuyum karşıma gelen adam kaç lira kazandığımı soruyor bu adam yarın para kazanmasam bana bakmayacak olan adam . yani herşey erkekte bitiyor adam gibi gelirsen karşılığını adam gibi alırsın .ben sevdiğime kul köle olacak yapıdayım ama yeterki hissedeyim değer verdiğini onu bile gösteremeyen acizler var

0|0
    0|0
    • yeterki sevim dediğin insan = şu hayalindenik ihsan yani gerçekte öyle bir erkek olması pek muhtemel değil, ikinci senin kuzenin senindediğin gibi o* ruhlu :) (çokmu namuslu kelimesini sen söyledin) bu haliyle o adamı kandırmış, ikincisi erkeğinde malını bulmuş, buda nadir arada böyle mallar kalıyor. ama %97 lik bir erkek oranında bu mal sayısı %3 onları bulana kuzenin gibi helal olsun diyorum. ama çoğunuz bu arayışta şeftaliyi baya yedireceksiniz. buda su kaçırmaz gerçek

• belli belli eminim öyledir o kıza çok acıdım ben .sende ona bu düşüncendekiler gibi davranıyorsan yazık o kıza . ayrıca ben o akılsızlık dönemlerine hiç girmedim kimseye de hiç bir şey vermedim . senin gbileride gördükçe sadece işime gücüme bakıp geldiğim gibi geri dönücem Allaha

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Beklentileri çok yüksek bir şekilde ilişkiye başlıyorlar karşısındaki de o beklentileri karşılayamadığı için kötü bir ilişki oluyor.

0|0
    0|0
  • kadınların insanı olduğu gibi kabullenme problemi var.

0|0
    0|0
  • güzel tespit yapmışsın kardeşim

0|1
    0|0
  • süper bi yorum :)) herkes okuyup ders çıkarmalı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...