Sevgilime nasıl bir sürpriz yapabilirim ?

7 aydır birlikteyiz ve ilk defa buluşacağız. Sürekli msn'de görüşüyoruz ve o şubatta ilk defa yanıma gelecek. Nasıl bir plan yapabilirim sizce ? onu nasıl mutlu edebilirim ? Sabah gelip akşam 6 gibi gidecek. Maddi olarak pahalı bir şeyler olmasın manevi değeri olsun kalıcı olmasını istiyorum onda. Neler hazırlayabilirim bir kaç şey hazırladım daha fazla olsun istiyorum. Sevgililer günü ve o geldiği için ve onun geçmiş doğum gününü kutlamak istiyorum. Evet arkadaşlar fikirleriniz nedir ? Lütfen yardımcı olun :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Canım Msn üzerinden 7 aydır görüşüyorsanız ve ilk defa buluşacaksanız karşılıklı olarak beklentilerinizin farklı olacağını düşünüyorum...

O yüzden sen onun için özel birşeyler hazırlama... Bırak herşeyi o organize etsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir arkadaşını evini ayarla baş başa sakin seessiz onu mükafatlandır...Çok daha menun olur..

0|0
    0|0
  • tut elinden toys shopa gotur istedigin oyuncagi sec de

0|0
    0|0
  • ONU EVE AT

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış anlama ama 7 aydır süren bi arkadaslık sizinkisi hoşlanıyo olabilirsin muhabbetinden ama sevgililik paylaşım ister, 7 aydır neden gelmedi sen neden gitmedin vesaire? umarım herşey güzel olur ama bana ilk yan yana gelmede beklentilerinizin yüksek olacakmış ve msn de konuştuğun kişiyi bulamayacaksın gibi geliyor. dediğim gibi umarım yanılıyorumdur ama sadece yardımcı olmak istedim. hediye konusunda çok aşırıya kaçma derim.

0|0
    0|0
    • uzaktayız para falan biriktiriyoruz işte benim gitmem imkansız ama o gelcek sonunda okul falan var 16 yaşındayız biz o yüzden

• hmm yaşınız küçükmüş evet,umarım herşey yolunda gider. kendine dikkat et gene de:)

Yükleniyor...