Göz altlarımda mavi kılcal damarlar belirmeye başladı, ne yapmalıyım ?

Daha önceden böyle bir sorunum yoktu fakat 2 gün önce göz altlarımın ikisinde de mavi kılcal damarlar çıkmaya başladı. Baya gözle görülebilir haldeler.

Göz altım dediğim yer göz altı morluklarının olduğu yerde.

NOT: 1 haftadır ''' cipro 500 mg ve pürinol efervesan ve molit plus '' ilacı kullanıyordum.Bu ilaçları kullandığım zamana denk geldi.

Böbrek ilacı olduğundan göz altımda morarma olması doğal fakat kılcal damarların gözle görülür hale gelmesi bana biraz garip geldi ve moralimi bozuyor. Ya geçici bir şey değilse ?


0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

  • Gözaltı morarmasının sebebi de zaten bu damarlardır... Dolayısıyla ilacın yan etkisi olabilir... İlaçlarda yan etki görülmesi, senin vücudunun o ilacın içindeki maddelere farklı reaksiyon göstermesi anlamına gelir...

    Dolayısıyla konuyla ilgili vakit kaybetmeden doktoruna başvurman gerekir...

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

  • burası e-hastane falanmı? ne alaka ilaçlarını falan yazıp medet umuyorsun?

    0|0
    0|0
  • boku yemeye başladığının göstergesi :)

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

  • Uyku düzenin nasıl? Gün içinde yeterli su içiyo musun? Cildini nemlendiriyo msun? Bir cilt doktoruna görün bence.

    0|0
    0|0
  • yan etki olabilir baksana

    0|0
    0|0
  • alerjidir o ...

    0|0
    0|0
Yükleniyor...