Önümüzdeki 11 ayda hayatınızda neyi değiştirmeyi planlıyorsunuz?

Ben;

- İlk olarak uyku düzenimi her gün gece 01 - sabah 06 olarak ayarlamak.

- Halk eğitim merkezlerinde kabul edilirsem ingilizce öğretmenliği yapmaya başlamak.

- Yüksek lisans veya başka bir sertifika programından ilgi duyduğum konuyla ilgili eğitim almak.

- 2 adet iş değişikliği

- Düzgün* bir kız arkadaş

- Alkole harcadığım parayı %70 oranında azaltmak

- Para biriktirip bankaların pençesinden kurtulmak.

- Gündüz Vassaf'ın yayınlanmış veya yayınlanmamış bütün kitaplarını, yazılarını ( radikal gazetesindekiler de dahil) veya makalelerini bulup okumak.

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

• İşimi

Uyku düzenimi

İnsanlara olan tavrımı

Aslında baştan aşağı her şeyi.

Ayrıca kendime eklemek istediğim ve her defasında ertelediğim bir sürü şey var bunları yapmayı düşünüyorum.Çünkü insan bir defa yaşıyor her şeyin en güzeline en iyisine layık.Boş bir hayat geçirmektense dolu dolu hakkını vererek yaşamak en güzeli.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• *Bu dönem olduğu gibi önümüzdeki dönemde devamsızlık yüzünden dersten kalmak istemiyorum orası kesin

*Müzede staj yapıp kendimi sevdirmek,işi daha iyi öğrenmek

*Şu sağlık sorunumdan tamamen kurtulmuş olmak

0|1
    0|0
  • Istesem bile nolucakki?asikdim..hayatim oyle toz penbeydiki...meyer baska kizda varmis..her sey yalanmis..ben isteseeemmmm nolur kiii hayat istedigini verir...bunun icin ben artik hic bi sey istemiyorum..yalniz kalmak sarkilar ve kimse hayatimda olsun istemiyorum..ailemden bile uzak olmak istiyorum..ve geberib gitmek!

0|0
    0|0
  • yaza düğün var

0|1
    0|0
  • işimi,tarzımı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle derslerimi düzene oturtucam

Boş işlerle fazla uğraşmıycam ya da boş insanlarla kendime vakit ayırıcam daha çok

Para biriktiricem

Kitap okumak istiyorum bol bol

0|0
    0|0
  • Derslerimi bir düzene oturtmak, saksafon çalmaya başlamak, üçüncü dili öğrenmeye başlamak, hikaye yazmayı ilerletmek, daha çok partilere gitmek, hergün spor yapmak.

0|1
    0|0
    • ders kolay salak olmadığını 2 soruma verdiğin cevaplardan çıkardım. sigara içmiyorsan üflemeli her müzik aletini kulağa batmayacak şekilde 3 ay içinde kendini verirsen çalabilirsin. üçüncü dilin rusça veya çince olmadığını ümit ediyorum hah. hikayelerinden bir tanesini bana mesaj atmanı istemek çok mu olur? alkollü partiler samimi sosyalleşmenin maksimumudur. spor konusunda ise, günde 3 set mekik 3 set şınav nerede olursam olayim, disiplinin temelini oluşturdu benden söylemesi.

• İyi tavsiyeler teşekkür ederim :) Umarım çalabilirim, sigara içmiyorum. Yıllardır saksafon çalmayı istemişimdir bakalım. Yok hayır ispanyolca olacak büyük ihtimalle :) Ama rusça da çok güzel dildir aslında bilmiyorum. Ders saatlerinin uymasını bağlı sanırım. Normalde hikayelerimi yabancılarla paylaşmam çok zordur ama bir tane hikaye yarışması için yazmaya başlayacağım onu herkes okuyacak nasılsa sana da gönderebilirim herhalde :))

• Diğer sorunun cevabına baktım da, yine aynı olay olmuş sen benim aklımı mı okuyorsun yahu :D Ever spor konusunda da katılıyorum eskiden ben de nerede olursam olayım bir spor rutinim vardı onu yaparım. Ona dönsem iyi olacak tekrar teşekkürler :)

• -mutlu olmayi ögrenmek

-türkiyede yeni bi hayata baslamak

-kendime daha fazla ilgi göstermek, daha fazla iyilik yapmak istiyorum

-iyilesmek

-bir köpek almak

-sigarayi birakmak

0|1
    0|0
    • umarım sigaradan başlayıp hepsini gerçekleştirirsin teker teker, ama senden bir şey rica edeceğim köpek alırken lütfen pet shop'tan alma. facebookta hayvanseverler sürekli yuva arayan dünya tatlısı cins veya sokak köpeklerini paylaşıyor. barınaklara da bakabilirsin.

• :))))) tamam bakarim

• -sigarayı bırakmak

-sevdiğim bir işte çalışmak

-istanbul'dan başaka nerede olursa olsun orada yaşamak..

0|1
    0|0
    • -sigara içmeyen insan daima hayatta hem ekonomik hemde iç huzur olarak +1 puanı olan insandır, kendini erken öldürmek yada sadece fiziksel arzularını zihniyle yenemediği için sigara içer insan bence.

-işlerin hiçbiri senin hayatta yapmak istediğin değilse tatmin etmez.

-ben avusturalyayı düşünüyorum. veya alaskanın kuzeyi.

• yemeğe vur kendini yahu, gelsin brownieler gitsin sufleler :)

• Planlamakla değişmediği için planlamıyorum. Duruma göre değişiyor o yüzden.

0|0
    0|0
  • Etrafımdaki insanları

0|0
    0|0
  • Hayatımı düzene sokmayı ve beni üzecek insanları hayatımdan uzaklastırmayı düsünüyorum

1|0
    0|0
    • düzenin en temeli iç disiplinde yatar bence. sana başka bir soru, ben seni en çok üzen insanım kendini tek cümlede açıklamadığın sürece sana inanmayacağım, ne derdin?

• - Kilo vermek

- Para biriktirmek

- Eksik olduğum dersleri tamamlamak

- Yeni kıyafetler

0|0
    0|0
  • bu önümde ki 1 hafta geçsin hayırlısıyla bakıcaz duruma göre

0|0
    0|0
  • Okulumu , hayatımı ve saçlarımı kafidir :)

0|0
    0|0
  • aslinda istediklerim:

- daha az uyumak

- spor yapmak

- yediklerime dikkat etmek

- cok fazla alisveris yapmamak

- dil piercingi deli gibi istiyorumm!

- notlarimi düzeltmek

-daha cok ders calismak

- ingilizce kitaplar okumak

-genel olrak daha cok kitap okumak

-dogru dürüst bir erkek arkadasi istiyorm

-meslegimi kesinlestrmek istiyorum

-namaza baslamak

-tatile gitmek

- mutlu olmak istiyorum ben yaa mutlu!

ve uygulamaya gelince:

hic birseyi yapmiyorm! :(

0|1
    0|0
  • aşik olmak evlenmek cocuk yapmak mutlu olmak ıstıyorum sadece artık bıktım mutsuzluktan

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• çoo gzüel şeyler planlamışın :) walla süpersin planlı yaşamak ne güze :)) inş hepsini yapabilirsin özellikle alkolü bırakırsan hepsini yaparsın bence :))

0|0
    0|1
  • Yaşamak ...

0|0
    0|0
  • walla ben öyle artık bişeyleri değiştirmeye çalışıp değiştirememekten bıktım o yüzden bakalım ama mümkünse antidepresan ilaçlarını bırakmayı planlıyorum :D

0|0
    0|0
  • ...:)) recep ivedik in not defteri gib olmuş...umarım başarılı olursun :))

0|0
    0|0
  • Baba olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • catia ve aoutocad programlarının sertifikalarını almayı düşünüyorum. Kursalrı çok para yav.

0|0
    0|0
  • Hayatta değişen hiç bişey yok devam

0|0
    0|0
  • kredi kartı borçlarımı ödeyip kartları kapatmak, okuldan mezun olmak , işimi rayına oturtmak vs vs

0|0
    0|0
  • belirli kalıplara yada sınrılı düşüncelere baglı kalmanın yerine sınırsızlıgı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • her şeyden önce kendini tanıyorsan sınırsızlığa erişebilirsin. paranın materyaliste dönüştürdüğü insanlar dünyayı hükmetmeye devam ettikçe, işin çok zor. daha da derinden işlemem gerekirse, toplumun en ücra köşesine atılmış insanları incele, şizofren, sosyopat, pedofil, nekrofil, obez, keş vs. bu insanlarda sınırsızlığa erişmeye çalışırken beyinleri veya içgüdüleri izin vermemiş insanlar.

• ayrıntıları boş ver sadece hedefe odaklanmak gerekli

• dünya ve evren üzerindeki istisnasız her cevap ayrıntılar da gizlidir. arayışında başarılar.

• arnold sivastanegezer gibi olma istiyorum (soyadı neydi lan?)

0|0
    0|0
  • düzgün bir kız arkadaşı tabikii tek eksiğim ooo özellikle elektrik aldığım vede kendim gibi birini istiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...